10 הרוצחים הצעירים ביותר אי פעם

אני לא חושב שאני אגיד דעה שנויה במחלקות כאשר אני אומר שלקחת חיים זה לא משחק. להרוג אדם זה לא משהו שילד אי פעם צריך לעשות תחת שום נסיבות.

אבל מלבד ילדים חיילים (שלא באמת הייתה להם ברירה), ילדים רוצחים קיימים. אנחנו אולי לעולם לא נדע מה הדבר ששבר את הילדים האלה ונגמר ברצח, אבל אנחנו תמיד יכולים לקרוא על הסיפורים שלהם

1

אליסה בוסטמנטה

אליסה בוסטמנטה בת ה-15 רצחה את אליזבת' אולטו, חברתה בת ה-9 ואחותה החורגת למחצה. אליסה השקיעה הרבה מחשבה ברצח שלה.

היא הובילה את הילדה הקטנה ליערות למקום שכבר נחפרו שני קברים. אליסה חנקה את הילדה הקטנה לפני שחתכה את גרונה ופרקי היד שלה והשאירה אותה בתור הקבר. לאחר מכן היא חזרה הביתה וכתבה ביומנה "זה היה מדהים."

source

2

ג'ושוע פיליפס

ב 1998, ג'ושוע פיליפס היה בן 14 כאשר הוא רצח את מאדי קליפטון, שכנתו בת ה-8. מספר ימים לאחר שמאדי נעדרה, אמו של ג'ושוע נכנסה לנקות את החדר של הנב. שם היא שמה לב לדליפה במיטת המים של ג'ושוע.

source בחינה קרובה יותר של האזור חשפה את גופתה של מאדי קליפטון. הילדה נדקרה ונראו סימנים של טראומה בראשה. ג'ושוע פיליפס הואשם ברצח והוא נידון למאסר עולם ללא אפשרות לחנינה.

source, source

3

אריק סמית'

אריק סמית' רצח באלימות את דריק רובי בן ה-4 כאשר היה בן 13 בלבד. הילד הקטן הובל ליערות ושם נחנק וסלע ענקי נזרק לראשו וריסק את גולגלתו.

source

לאריק הייתה היסטוריה של התפרצויות זעם אקראיות וכמו כן אובחן ב הפרעת התפרצות לסירוגין בגיל מאוד צעיר. ב 1994 הוא הורשע ברצח. עד כך כל הבקשות שלו לשחרור נדחו כבר חמש פעמים.

source

4

קרטיס וקתרין ג'ונס

ב 1999, קרטיס (בן ה 12) וקתרין (בת ה 13) ירו והרגו את סוניה ספייגטס, החברה של אביהם. בתחילה, המשטרה טענה שהאחים רצחו את סוניה מפני שהם לא רצו שתתחתן עם אביהם. אולם, הילדים הודו שהם רצחו את החברה של אביהם מפני שהיא הייתה עדה להטרדה מינית שהם חוו ואפשרה לה להתרחש.

source

קרטיס וקתרין נשפטו כמבוגרים וקיבלו גזר דין של 18 שנים. מאז הם תחת מעצר אבל הם תמיד ישארו על תנאי.

source

5

פול גינגריך

ב 2010, פול גינגריך בן ה 12 ושניים מהחברים שלו ירו בפיליפ דאנר בן ה-49, שהיה אביו החורג של אחד מחבריו של פול. הם החליטו שהוא היה המכשול בתכנית שלהם לברוח.

source

פול קיבל את גזר הדין הארוך ביותר של 25 שנים מפני שהוא היה אחד שלחץ על ההדק וירה את הירייה הקטלנית.

source

עוד!
6

ליונל טייט

ב 1999, ליונל טייט בן ה 12 רצח את טיפאני אאוניק בת ה-6 במחוז בראוורד, פלורידה. הוא טען שהוא חף מפשע בכך שאמר שהם התאבקו והיא הפסיקה לנשום. אולם החקירה גילתה שהוא דרך על הילדה באכזריות וגרם לה לפגיעה בכבד ושבר בגולגולת.

source

ליונל נידון למאסר עולם ב 2010, האדם הצעיר ביותר שקיבל עונש כזה בארצות הברית. עם זאת, הוא שונה בגלל מחלוקת סביב גזר דינו וטייט קיבל מעצר בית. לאחר מכן הוא עבר על תנאי מעצרו וחזר לכלא. כאשר הוא שוחרר שנית, הוא שדד סניף של דומינו פיצה ב 2005. ליונל נידון ל 10 שנים בכלא על השוד ו 30 שנים על הפרת תנאי השחרור שלו.

source

7

אנדרו גולדן ומיטשל ג'ונסון

אנדרו גולדן בן ה-14 ומיטשל ג'ונסון בן ה-11 אחראים לאחת מהתקפות הירי הקטלניות ביותר בבתי ספר בארצות הברית. הם גנבו נשקים מבני משפחתם והביאו אותם לחטיבת הביניים במחוז קרייגהד, ארקנסו ושם הם ירו ב 15 אנשים והרגו 5 מהם.

source

העונש המקסימלי עבור נער על פי החוק בארקנסו הוא מאסר עד גיל 21 והבנים שוחררו מבית הסוהר ביום ההולדת ה-21 שלהם.

source

8

מרי בל

מרי בל חנקה ילד בן 4 יום לפני יום הולדתה ה-11 וחנקה ילד נוסף בן-3 מספר חודשים לאחר מכן.

source

היא הורשעה בהריגה ושוחררה בגיל 23. לאחר 4 שנים היא ילדה את ביתה ולכאורה הפכה לסבתא בשנת 2009.

source

9

ג'ון ונאבלס ורוברט תומסון

ג'ון ונאבלס ורוברט תומסון היו בני 10 כאשר הם רצחו ילד והפכו לאנשים הצעירים ביותר אי פעם בהיסטוריה של בריטניה שנמצאו אשמים ברצח.

source

ב 1993 הם פיתו את ג'יימס בוגלר בן ה-3 מקניון ואז עינו ורצחו אותו. הגופה שלו נמצאה יומיים מאוחר יותר ליד מסילת רכבת. התמונות ממצלמות האבטחה בקניון עזרו לזהות את הבנים בזמן שהם הבריזו מבית הספר, דבר שהוביל למעצרם. הם נידונו ל 8 שנים בכלא ושוחררו בשנת 2001.

source

10

אמרגט סאדה

הרוצח הסדרתי הצעיר ביותר בעולם היה רק בן 8 כאשר הוא רצח 3 אנשים. נולד בהודו, דווח כי אנשים אחרים בכפר שלו ידעו על פשעיו הראשונים אבל התייחסו לזה כעניין משפחתי.

source

לכן הם לא דיווחו עליהם כאשר אמרגט רצח את בן דודו בן השישה חודשים ואת אחותו בת השמונה חודשים ב 2006. ב 2007, הוא רצח את בתו בת ה-6 חודשים של שכנו, קושבו דבי. לכאורה, הוא אפילו הוביל את האנשים בכפר לקבר שלה, הודה בפשע וצחק על זה שהוא ריסק את פניה עם לבנה. הוא נעצר באותו השנה והואשם בפשע. עם זאת, שתי הרציחות הראשונות שלו לא דווחו ולכן לא התקיימה חקירה רשמית והוא הואשם רק על רצח של אדם אחד.

מתוייגים: shocking, young, murderers,

דיון

חידונים נוספים