גבר מכה את הבן של חברתו כי פתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי

ווסלי מקלום בן ה-22 הכה את בנה בן החמש של חברתו ברידג'יט פיין עם חגורה מפני שפתח את אחת ממתנות חג המולד מוקדם מידי. כאשר ברידג'יט חזרה הביתה לאחר סידורים, היא מצאה את בנה אריאן במיטתו מלא בחתכים וחבורות. כאדר שאלה אותו מה קרה, הוא אמר, "ווסלי הכה אותי, אמא."

ברידג'יט הייתה בהלם. היא אמרה שהייתה בהלם מההתפרצות האלימה לכאורה של ווסלי ושהוא מעולם לא הכה את אריאן או אותה במהלך עשרת החודשים שהם נמצאים ביחד. "ווסלי אמר שאריאן עשה צרות כשגנב את אחת המתנות מתחת לעץ ופתח אותה," רשמה ברידג'יט בפייסבוק.

source

"הוא אמר שזה קרה ממש לפני שהגעתי הביתה והעונש שלו היה לעמוד בפינה ואז הוא נשלח למיטה. שום דבר לא נראה שונה עד שהערתי את אריאן כדי שיבוא לאכול... מילים לא יכולות לתאר את מה שהרגשתי כאשר ראיתי את התינוק שלי ככה בלי לדעת מה קרה לו."

"רצתי אליו בוכה כמו שכל אמא הייתה עושה, חיבקתי אותו והתחננתי שיספר לי מה קרה. "ווסלי פגע בי קשות, אמא," הוא המשיך לומר," כתבה ברידג'יט. "אני לא מצליחה להירדם כי אני מדמיינת מה שהתינוק התמים שלי עבר ולא הייתי שם כדי להגן עליו. "בשביל אדם בוגר לתת אגרוף, סטירות ולהכות אותו עם חגורה פעם אחר פעם, זה לא גבר בכלל. הוא חלאת אדם."

Wesley McCollum, 22 and Bridgette Payne were dating for 10 months

ווסלי נמצא כעת בבית המאסר במחוז אקמוגל עם האשמות העומדות נגדו של הזנחה והתעללות בילד. ברידג'יט טוענת שהיא הגישה בקשה לצו הרחקה נגדו כדי למנוע ממנו מלהתקרב אליה או לבנים שלה.

Wesley McCollum

דיון

חידונים נוספים