כיצד להתחתן?

אהבה היא נושא אינסופי שימשיכו ללמוד אותו כל עוד לבבות האדם פועמים וכל עוד מחפשים זוגיות. נישואים היא הצורה המוחלטת של אהבה: להתמסר לאדם אחד ולהבטיח להיות שלו והוא שלך לנצח.

עם זאת, נישואים יכולים להיות נושא מורכב, במיוחד אם אתם חולמים בגדול. אתם מקווים שזה יהיה משהו שתעשו רק פעם אחת ולכן אתם רוצים שתהיה לו משמעות. אבל האם אדם מתחתן בהנחה שכבר יש אדם אחר שהוא אוהב? ובכן, קראו את המדריך שלו וגלו

1

ההצעה והתכנון

source

1. ההכנות להצעה. אתה רוצה שהאדם המיוחד הזה יהיה מופתע ומאושר. הפוך את הרגע לרומנטי. תשקול בזהירות את הזמן, המקום והמילים שאתה מתכוון להגיד. נסה לשלב דברים שבת הזוג שלך אוהבת כמו מסעדות, מוזיקה, פעילויות, אבל רק לעיתים רחוקות חווה אותם. דבר ישירות מהלב.

source

2. רכישת טבעת האירוסין. אתה צריך טבעת כדי להציע את ההצעה. תחשוב על מה שבת הזוג תאהב: הצבעים האהובים עליה והימנעות מטבעות שהיא בדרך כלל לא עונדת. אתה גם יכול לשאול על כך הרבה זמן מראש כדי שתשכח מזה. אתה לא צריך להוציא הרבה כסף על הטבעת - יותר חשוב הוא לא לקנות טבעת שעשויה מחומרים שיש לבת הזוג אלרגיה אליהם!

source

3. הצעת הנישואין. עכשיו שהטבעת ברשותך ואתה יודע היכן להציע, תעבור את היום כאילו שום דבר עומד להתרחש. כשהרגע יגיע, רד על ברך אחת מול בת הזוג שלך, תוציא את הטבעת ותגיד את המילים. בתקווה שהתשובה תהיה כן! הצעה פומבית היא דבר טוב מכיוון שזה יראה את האומץ שלך. הנחת הטבעת בתוך כוס שמפניה היא נוראית ולא צריך לעשות אותה, אפילו בסרטי קולנוע.

source

4. תתחילו לתכנן. עכשיו שהצעת וקיבלת "כן", הגיע הזמן להתחיל לתכנן את החתונה! אפילו חתונות שהן קטנות צריכות סידורים והזמנת אולם. חתונות גדולות יותר מצריכות הרבה יותר עבודה ועולות הרבה יותר כסף. אל תשכחו להכליל את כל קרובי המשפחה בהזמנות!

2

תכנון פשוט

source

1. בחירת הזמן והמקום. אל תתחתנו באופן מידי - תנו לאירוסין להתיישב. עם זאת, ברגע שתחליטו על היום, אתם תצטרכו נוטריון ציבורי, שופט שלום או רב כדי שיבצע את הטקס. תקבעו פגישה עם האדם המיועד.

2. הכנות. אל תאחרו ותביאו שני עדים. אתם כנראה תצטרכו להתלבש בצורה ייצוגית או שלא - זה תלוי בכם. רק האחראי על הטקס והעדים יראו אתכם.

source

3. ביצוע המעשה. עקבו אחרי הוראות של הרב תחת החופה ותשבעו אמונים כדת וכדין. נשק את בת הזוג שלך! נסו לקבל תעודת נישואין ביום למחרת - אתם תצטרכו אותה בשביל כל הנושאים החוקיים הקשורים לנישואים.

3

תכנון מפורט

source

1. בחירת המקום. אם אתם דתיים, יכול להיות שתרצו חתונה בהפרדה. אם אתם לא, פשוט בחרו את האולם המתאים בהתאם לכמות המוזמנים והמוניטין של המקום. תתפרעו אבל אל תחרגו מהתקציב שלכם.

source

2. בחירת העיצוב. אם אתם דתיים, רוב פרטי העיצוב כנראה יהיו סגורים בהתאם למסורת. אחרת, אתם יכולים לבחור ממגוון אינסופי של עיצובים. תכננו את העיצוב כך שהאירוע ישקף את הערכים האישיים שלכם כזוג. אולם, אם אתם נוטים מאוד לעיצוב מסוים, לא משנה מה תבחרו, זה יעלה לכם כסף..

source

3. תשיגו עזרה. אתם תמיד יכולים לפנות ולשכנע קרובי משפחה וחברים לעזור. הם יעזרו לכם בסידור המושבים, העיצוב וכן הלאה.

4. תסגרו על אולם מוקדם. בזמן שאתם לא יכולים לסגור מקום יום לפני, תסגרו אולם מוקדם ככל הניתן כדי להתחיל לעבוד על היום הגדול.

source

5. תיהנו מהרגע. מהשנייה שהטקס מתחיל זה מעבר לשליטתכם וכולם יביטו בכם. תישארו רגועים וחייכו לאנשים. תהיו דוגמא לאושר, גם אם דברים לא יהיו כפי שתכננתם בהתחלה. תנו לדברים לעבור ופשוט תיהנו מהיום החשוב שלכם.

מתוייגים: useful, goodtoknow, wedding, marriage, couple, rules, married,

דיון

חידונים נוספים