כלבה מורעבת שאכלה אבנים קיבלה את הסוף הטוב שמגיע לה

כלבה מורעבת נמצאה משוטטת במדבר סן ג'קינטו בקליפורניה בפברואר 2016. כלבת הפיטבול בת ה-4 הייתה כולה עור ועצמות, מלבד הבטן הנפוחה שלה. אבל היא לא הייתה בהריון - היא הייתה מלאה באבנים שהיא אכלה! אבל המחלצים טיפלו בה וקראו לה רוקי. היא נלקחה על ידי המחלצים מיוג'ין, אורגון.

“רוקי הייתה נפלאה עם כל הצוות שלנו והמתנדבים מהרגע שהיא הגיעה ללוואבל, סיפרה לעיתונות ליאסל ווילהארדט, המייסדת ומנהלת במקום. "היא אהבה לשחק משחקים ולשחק בצעצועים ולצאת להליכות וריצות, אבל היא גם אהבה להתכרבל.

source

היא העלתה במשקל ובמסת השריר והפכה לכלבה אתלטית ובכושר." כולם אהבו את רוקי, אבל היא לא הצליחה למצוא משפחה שתאמץ אותה בעיקר בגלל הבעיות שלה סביב כלבים אחרים.

source

באוגוסט 2017, ריץ' ודיאן קארי קפצו למקלט. ב 2016 הם אימצו מהמקלט את כלבם האנק, בולדוג צרפתי מעורב בן 6.

source

הם חשבו שרוקי יכולה להיות חברה טובה של האנק. הכלבים בילו מספר שעות ביחד בבית כדי לראות אם יש ביניהם חיבור.

source

הם נקלעו למספר מריבות שהיו צריכים לעצור אותם, אבל הבעלים היו אופטימיים. אולם, מריבה גדולה פרצה באותו ערב והיה צריך להחזיר את רוקי למקלט.

Roxi’s #blooper reel! Check out her whole story, including being found with a belly full of rocks in the desert, on @thedodo now. #rockyroad @luvabledogrescue #rocky

הפוסט שותף על ידי קלי סטיבנס (@gonzodognyc) ב <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime="2018-01-25T16:30:24+00:00"25 בינואר, 2018 בשעה 8:30

אבל משפחת קארי לא רצתה לוותר על רוקי. את שמה של רוקי שינו לרוקסי. רוקסי והאנק נלקחו לביתו של מאמן כלבים ובמשך ארבעה ימים הם למדו כיצד לחיות ביחד. כעת כולם המשפחה חיה ביחד ובאושר!

source

source

source

source

source

source

source

source

מתוייגים: shocking, OMG, dog, happy, eat, rocks, ending,

דיון

חידונים נוספים