9 טיפים להשגת חיוך לבן ומושלם

חייכו למצלמה! כיום כאשר לכולם יש מצלמות במכשירים הניידים אתם צריכים לחייך הרבה יותר. הכל עובר למדיה החברתית שבה זרים יכולים לראות כל תמונה שלכם ולשפוט את מי שאתם. האם אתם יכולים להראות פחות טיפשיים? האם אתם יכולים לשנות חוש האופנה שלכם? האם אתם יכולים להופיע במספר הרבה יותר מצומצם של תמונות? מי יודע!

מה שאנו יודעים הוא שיש מספר פתרונות ביתיים, טיפים וטריקים שיגרמו לחיוך שלכם להיות לבן יותר. תעוורו אותם עם הניצוץ המשתקף מהשיניים שלכם! תראו להם כמה אתם רציניים בנוגע להיגיינת השיניים שלכם! תחסכו כסף על גורואים ומומחים לשיניים. תהיו זהירים עם זה מפני שבחלק מהפתרונות יש להשתמש במתינות!

1

שמן ארומתי עץ התה

source כדי להכין את השיקוי הזה, תערבבו 5 טיפות של שמן ארומתי עץ התה בתוך חצי כוס מים ואז תשטפו את הפה איתו מידי יום.

2

בזיליקום

source תעשו מחית של עלי בזיליקום טריים ותשתמשו בה 5-10 דקות לפני שאתם מצחצחים שיניים.

3

תות-מלח ים

source תמחצו תות טרי ותערבבו אותו עם מלח ים. תניחו את התרכובת על מברשת השיניים ותעסו בעדינות את השינים. תעשו את זה רק פעמיים בשבוע כדי לא לפגוע באמיל הפנימי.

4

שמן קוקוס

source פעמים או שלוש בשבוע, תצפו את השיניים עם שמן קוקוס ותנו לו לשבת שם לפני שאתם מצחצחים את השיניים.

5

משחת שיניים מלבינה

source זה שילוב של כפית של כורכום, כפית של שמן קוקוס ו 2-3 טיפות של שמן מנטה. אתם יכולים להשתמש בזה כמו משחה רגילה והיא תשפר את ההלבנה של השיניים, תדאג לאמיל ותרענן את הנשימה.

6

מסכת פחם

source תערבבו פחם עם מים עד שתקבלו משהו שמזכיר קרם בטקסטורה שלו. תצפו איתו את השיניים ותשאירו אותו שם במשך שתי דקות. תשטפו את הפה ולאחר מכן תצחצחו את השיניים. תעשו את זה פעם או פעמיים בשבוע.

7

שטיפת הפה עם לימון

source 3 חלקים של מיץ לימון וחלק אחד של מלח המעורבבים ביחד ומשמשים לשטיפה יסודית של הפה לאחר צחצוח השיניים. אל תעשו את זה דלקת בפה!

8

אלוורה

source אם אתם מוצאים מיץ או ג'ל טבעי העשוי מאלוורה, תשתמשו בו לאחר צחצוח השיניים: תשפשפו אותו על השיניים, תעסו אותו עם מברשת השיניים ואז תשטפו את הפה.

9

קליפת בננה כחומר מלבין

source מסתבר כי בתוך קליפת הבננה קיימים מרכיבים המסייעים לשמירה על הצבע ואשר נלחמים ברובד החיידקים. לכן תשפשפו אותה על השיניים שלכם ותמתינו חמש דקות ואז תצחצחו את השיניים. תעשו את מספר רב של פעמים שתרצו.

מתוייגים: tips, tricks, usefull, teeth, beauty, white, smile,

דיון

חידונים נוספים