6 סימנים לכך שהגוף זקוק לעזרה

הגוף הוא מערכת מאוד מעניינת וחזקה שכל המערכות שלה עובדות בהרמוניה. קיימת תעשייה נושמת ופועמת באינטרנט שתשאיר אתכם בחיים. התהליך הוא כל כך עצום שאתם לא תצליחו להבין את סדר הגודל שלו בעצמכם.

עם זאת, אתם יכולים לשים לב לדברים שמתחילים להפריע. אבל לא כל הסימנים של הגוף נגלים לעין וברורים כמו דימום וכדומה. לעיתים אפילו דברים שנראים הכי פחות מזיקים, הם אלו שאתם צריכים לשים לב אליהם ולדאוג לעצמם יותר טוב. להלן מספר סימנים שאתם צריכים לשים לב אליהם.

1

עור מגרד

זה יכול להיות סימן לכך שאתם לא שותים מספיק מים או לא מטפלים בעור שלכם. שפרו את התזונה שלכם באמצעות דלוריות ושמן זית ותתחילו להשתמש בקרם לחות.

source

2

פסוריאזיס

זה ממש דבר נוראי! זה מצביע שיש לכם מחסור בויטמין סי. כרוב, אשכולית ופלפלים אדומים הם חלק מהדברים שאתם צריכים לאכול כדי להיפטר מזה.

source

3

ציפורניים שבירות

זה מה שקורה כאשר לא מקבלים מספיק ויטמין בי וסידן. אתם צריכים לנסות ולהעשיר את התזונה שלכם עם אבוקדו, שקדים, תפוזים וכרוב ירוק!

source

4

טעם של דם

הגיינת פה לא טובה ומחסור בויטמין סי יכולים להשאיר טעם של פה בתוך הפה. אתם צריכים לטפל בהגיינת הפה, אך צריכים להוסיף כרוב ופלפל אדומה לתזונה שלכם.

source

5

חוסר יכולת לישון

אתם צריכים לנסות ולהתאים לעצמכם שגרת שינה (כמו ללכת לישון תמיד באותו השעה). אתם יכולים להוסיף גם מגנזיום לתזונה שלכם באמצעות ירקות ועלים ירוקים..

source

6

תאווה

אם אתם יודעים מה אתם רוצים לאכול, אתם יודעים מה הגוף צריך. אם הגוף זקוק לאוכל מלוח, יכול להיות שיש לכם מחסור בכלוריד - תקנו סלרי ולא צ'יפס! תאווה לדברים מתוקים מראה מחסור בסוכר ובמידה ויש לכם סוכרת, תאכלו ממתק.

source

דיון

חידונים נוספים