20 דברים שצריך לדעת על החבר לפני שמתחתנים

רק טיפשים ממהרים להכנס לתוך דברים וזה אפילו כפול אצל אותם אנשים אשר מתחתנים מבלי לבדוק דברים ברצינות. רק מפני שטקס החתונה החזיק מעמד יותר מחתונה בוגאס , זה לא אומר שהוא בעל ערך נמוך יותר ופשוט שילמת יותר!

אז אם את רוצה להגן על עצמך מפני הבושה של הגירושים ונישואים שניים (או יותר), את בהחלט צריכה לשים לב לאיזה עם איזה אדם את מתחתנת. להלן כמה דגשים!

1

לאן הוא לוקח אותך כשאתם יוצאים?

אם הוא רק רוצה לחגוג איתך במועדונים ופאבים אז זה לא יחזיק מעמד. גבר אשר מחויב למערכת היחסים ייקח אותך למקום שקט שבו תוכלו לנהל שיחה בוגרת ולחוות רגעים מושלמים ביחד.

source

2

האם הוא עוזר לך לצמוח?

הגבר הנכון יעזור לך להוציא את הפוטנציאל שקיים בך ולא יעמוד בדרכך. גבר שמנסה לגרום לך להרגיש נחותה יותר הוא לא הגבר הנכון עבורך.

source

3

כמה הוא מחוייב?

גבר שכבר יודע או בעל תחושה בנוגע למקום שלו בעולם והמטרות שלו יישאר נאמן אלייך. גבר הנאבק עם הזהות שלו - פחות סביר שיעשה כך.

source

4

האם אתם מדברים על תכניות עתידיות ביחד?

גבר לא מדבר על העתיד אם הוא לא מערב את האדם שהוא אוהב. אז אם הגבר שלך מדבר בשמחה על השנים שאתם הולכים לבלות ביחד, הוא יכול להיות הגבר הנכון.

source

5

האם הוא מבלה איתך ועם החברים שלך?

גבר שבאמת מאוהב בך ירצה לפגוש את החברים שלך ולהכיר אותם. גבר אשר לא ממקם את עצמו בסביבה שלך אינו מתאים לנישואים.

source

6

האם הוא מתעניין ביעדים ותחומי העניין שלך?

אם את רומה למצוא גבר שישאר איתך, חפשי אחר גבר אשר מתעניין בתחומי העניין ובמטרות החיים שלך. גבר שלא מתעמק מספיק והוא רק בשביל הכיף אז הוא לא ראוי לנישואים.

source

7

האם הוא רק מתעניין במיטה?

זה מצוין אם הגבר נהדר במיטה, אולם, אם הוא רק מתעניין בסקס ולא בבילוי איתך כשאתם לבושים אז הוא לא הגבר הנכון לחתונה.

source

8

האם הוא רוצה לפגוש את ההורים שלך?

נסיך חלומותייך יהיה שמח לפגוש את ההורים שלך ואפילו לבקש מהם להתחתן איתך. בינתיים, הגבר הלא מתאים יחפש תירוצים לא להגיע וילך לראות איזה משחק בפאב.

source

9

האם הוא דואג לך?

אם את מתכוונת להיות עם אדם במטרה להישאר איתו עד הסוף, את תרצי גבר שיעמוד לצידך בטוב וברע. אם הוא לא יכול להכין לך מרק עוף כשאת חולה או לא מכין תה בתקופת המחזור שלך, צריך לזרוק אותו באופן מידי.

source

10

למה הוא אוהב אותך?

אם הגבר שלך אוהב רק את החזה או הישבן שלך אז הוא לא מתאים לנישואים. מצאי גבר שיאהב אותך בשל מי שאת.

source

עוד!
11

מה התחביבים שלו?

את צריכה לדעת מה הגבר שלך אוהב. הוא לא ייצור שמתעניין רק בבירה וכדורגל!

source

12

מה הוא חושב על אהבה, נישואים וסקס?

זה חשוב בזוגיות למצוא את האיזון בין הדברים האלה ואם הגבר שלך לא חושב שצריך להשקיע מחוץ למיטה, אז את צריכה לשקול אם לזרוק אותו.

source

13

מה הכישורים הנסתרים שלו?

לכל האנשים יש כישורים ויכולות נסתרות - אפילו אם הן אינן על טבעיות. מצאי את הכישורים הנסתרים שלו, תטפחי אותם ותרכבו ביחד אל עבר השקיעה.

source

14

מה התכניות שלו למשפחה?

האם את יודעת מה הגבר שלך חושב שכשהוא אומר את המילה "משפחה"? כמה ילדים הוא רוצה? כמה חתולים הוא מוכן לאמץ? הידע הזה לפני מיסוד היחסים חשוב וחוסך ממך את הבושה של להיות אשתו לשעבר של שונא חתולים.

source

15

האם הוא פתוח בנוגע לילדות שלו?

הילדות מעצבת אותנו למי שאנחנו הופכים להיות כמבוגרים והידיעה שאמו הייתה מכורה לסמים ונהגה לכבות עליו סיגריות תגרום לך להבין את הגבר שהילד הפך להיות.

source

16

האם הוא מבולגן?

את צריכה לדעת אם הוא גבר ששם את הדברים במקומם הטבעי או שהוא מהסוג שלא שם את הגרביים בסל הכביסה מכיוון שגם ככה הם יצוצו איפשהו במקום אחר.

source

17

לאן הוא רוצה להגיע?

אם הגבר שלך רוצה לבלות את כל החגים בתאילנד אז זה סימן אזהרה.

source

18

האם יש לו מזג חם?

אלא אם את אוהבת תחרות צעקות ומי יודע, את אולי אוהבת - את כנראה לא תרצי אדם שמאבד את הסבלנות מכל דבר קטן שקורה.

source

19

מה החלומות שלו?

אם את הולכת להיות עם הגבר שלך למשך כל החיים אז את צריכה לתמוך במטרות החיים שלו. אז אם את חושבת שאת יכולה לתמוך ברעיונות שלו, את תגלי זאת בקרוב מאוד.

source

דיון

חידונים נוספים