12 סימנים לבגידה

המציאות שונה מהקולנוע ואתם כנראה תלמדו על כך שבני הזוג שלכם מנהלים רומן באמצעות נסיבות שהן הרבה פחות קומיות.. עם זאת, קיימים מספר סימנים שאתם יכולים לחפש באמצעות מומחית הטלוויזיה לשפת הגוף ג'ודי ג'יימס.

1

שינויים בהתנהגות עם הטלפון

קנייה של מכשיר נייד שני או לקחת את המקורי מהידיים שלכם הוא סימן. עזיבה של החדר כדי לנהל שיחות, אי כיבוי של המכשיר ו/או קבלת הודעות 24/7 גם מצביע על סימנים של בגידה. אותו הדבר בכל הנוגע לכך שהמכשיר נעול.

source

2

הרגשת אלפא

החנופה המינית החדשה והעניין שהוא מקבל עלות לאפס את הגבריות שלו. נשים עלולת להתחיל לקנות בגדים סקסיים יותר.

3

דרישות נוספות בחדר השינה

בגידה יכולה להגביר את הליבידו ולתת להם דברים חדשים לנסות כך שעדיין לא יצאתם מהשליטה בחדר המיטות. גם יש להם ביטחון מיני מוגבר (אני מתכוונת, זאת לא תהיה בגידה אם הם ישחקו שחמט), ולכן הם מרגישים בטוחים יותר לדרוש דברים במיטה.

source

4

נעיצת מבטים

הבוגד סביר להניח שיחשוב אם לעזוב אתכם או לא. ולכן הם יבחנו אתכם יותר כדי לראות אם אתם עומדים בתחרות. אל תתטעו ותראו בכך מבטי אהבה!

5

הימנעות מקשר עין

תצפו להסטת המבט כאשר אתם תסתכלו עליהם. התנהגות של העין היא אחת מהדברים אשר מספרים כי הקלישאה נכונה.

source

6

שינויים בקול

אם אנשים מרגישים סקסיים, הקול שלכם נשמע עמוק יותר. אז אם אתם חושבים שהטון שלהם בטלפון ירד, זה סימן שיכול להעיד שמשהו קורה.

7

היגיינה מוגברת

מקלחות וכביסות מרובות יכולות להיות סימן לדרך להיפטר מריח הגוף והריח בבגדים. בשמים חדשים ואפטר-שייבים יכולים להיות דרך מצוינת להסתיר הכל ולשנות את הריחות הרגילים.

source

8

הפיג'מה חוזרת

אנשים שבדרך כלל ישנים ערומים יכולים להתחיל פתאום ללבוש פיג'מה ולהיכנס למיטה כאשר האורות דולקים מפני שהם רוצים להסתיר את הנשיכות ושריטות האהבה וסימנים אחרים של הכיף במיטה.

9

איתותי חרדה

בגידה היא בעצם שקר וזה לא דבר שקל לעשות על בסיס קבוע. מצמוצים מהירים, נשימה מוגברת, צעידה במקום או משחקים באצבעות יכולים להיות מוגברים לפתע. תקפידו שאתם שמים לשינויים המהירים במצבי הרוח הרגשיים.

source

10

הרגשה צעירה

בני זוג חדשים גורמים לרוב הבוגדים להרגיש צעירים מחדש, דבר המוביל לטעמים חדשים במוזיקה, אוכל, סרטים ושתייה.

11

אנשים נעלמים

אם הם רגילים לספר לכם על העמיתים או החברים באופן קבוע ופתאום הם מפסיקים, הם אולי בוגדים בכם (איתם). זאת דרך נוספת שהם מנסים להסתיר את העובדה שהם בוגדים.

12

החיבה בפומבי מתמעטת

החיבה הפומביות הופכת להיות מועטה יותר מכיוון שהם רוצים להימנע מלפגוש את בני הזוג שלהם ולכן לא ניתן לדעת אם הם חוגגים! אז אם הם הפסיקו את כל הנשיקות, החיבוקים או להחזיק את היד בפומבי, זה יכול להיות המקרה.

source

מתוייגים: relationship, interesting, signs, cheating,

דיון

חידונים נוספים