10 הרוצחים הצעירים ביותר אי פעם

אני לא חושב שאני אגיד דעה שנויה במחלקות כאשר אני אומר שלקחת חיים זה לא משחק. להרוג אדם זה לא משהו שילד אי פעם צריך לעשות תחת שום נסיבות.

אבל מלבד ילדים חיילים (שלא באמת הייתה להם ברירה), ילדים רוצחים קיימים. אנחנו אולי לעולם לא נדע מה הדבר ששבר את הילדים האלה ונגמר ברצח, אבל אנחנו תמיד יכולים לקרוא על הסיפורים שלהם

1

אליסה בוסטמנטה

אליסה בוסטמנטה בת ה-15 רצחה את אליזבת' אולטו, חברתה בת ה-9 ואחותה החורגת למחצה. אליסה השקיעה הרבה מחשבה ברצח שלה.

היא הובילה את הילדה הקטנה ליערות למקום שכבר נחפרו שני קברים. אליסה חנקה את הילדה הקטנה לפני שחתכה את גרונה ופרקי היד שלה והשאירה אותה בתור הקבר. לאחר מכן היא חזרה הביתה וכתבה ביומנה "זה היה מדהים."

source

2

ג'ושוע פיליפס

ב 1998, ג'ושוע פיליפס היה בן 14 כאשר הוא רצח את מאדי קליפטון, שכנתו בת ה-8. מספר ימים לאחר שמאדי נעדרה, אמו של ג'ושוע נכנסה לנקות את החדר של הנב. שם היא שמה לב לדליפה במיטת המים של ג'ושוע.

source בחינה קרובה יותר של האזור חשפה את גופתה של מאדי קליפטון. הילדה נדקרה ונראו סימנים של טראומה בראשה. ג'ושוע פיליפס הואשם ברצח והוא נידון למאסר עולם ללא אפשרות לחנינה.

source, source

3

אריק סמית'

אריק סמית' רצח באלימות את דריק רובי בן ה-4 כאשר היה בן 13 בלבד. הילד הקטן הובל ליערות ושם נחנק וסלע ענקי נזרק לראשו וריסק את גולגלתו.

source

לאריק הייתה היסטוריה של התפרצויות זעם אקראיות וכמו כן אובחן ב הפרעת התפרצות לסירוגין בגיל מאוד צעיר. ב 1994 הוא הורשע ברצח. עד כך כל הבקשות שלו לשחרור נדחו כבר חמש פעמים.

source

4

קרטיס וקתרין ג'ונס

ב 1999, קרטיס (בן ה 12) וקתרין (בת ה 13) ירו והרגו את סוניה ספייגטס, החברה של אביהם. בתחילה, המשטרה טענה שהאחים רצחו את סוניה מפני שהם לא רצו שתתחתן עם אביהם. אולם, הילדים הודו שהם רצחו את החברה של אביהם מפני שהיא הייתה עדה להטרדה מינית שהם חוו ואפשרה לה להתרחש.

source

קרטיס וקתרין נשפטו כמבוגרים וקיבלו גזר דין של 18 שנים. מאז הם תחת מעצר אבל הם תמיד ישארו על תנאי.

source

5

פול גינגריך

ב 2010, פול גינגריך בן ה 12 ושניים מהחברים שלו ירו בפיליפ דאנר בן ה-49, שהיה אביו החורג של אחד מחבריו של פול. הם החליטו שהוא היה המכשול בתכנית שלהם לברוח.

source

פול קיבל את גזר הדין הארוך ביותר של 25 שנים מפני שהוא היה אחד שלחץ על ההדק וירה את הירייה הקטלנית.

source

עוד!
6

ליונל טייט

ב 1999, ליונל טייט בן ה 12 רצח את טיפאני אאוניק בת ה-6 במחוז בראוורד, פלורידה. הוא טען שהוא חף מפשע בכך שאמר שהם התאבקו והיא הפסיקה לנשום. אולם החקירה גילתה שהוא דרך על הילדה באכזריות וגרם לה לפגיעה בכבד ושבר בגולגולת.

source

ליונל נידון למאסר עולם ב 2010, האדם הצעיר ביותר שקיבל עונש כזה בארצות הברית. עם זאת, הוא שונה בגלל מחלוקת סביב גזר דינו וטייט קיבל מעצר בית. לאחר מכן הוא עבר על תנאי מעצרו וחזר לכלא. כאשר הוא שוחרר שנית, הוא שדד סניף של דומינו פיצה ב 2005. ליונל נידון ל 10 שנים בכלא על השוד ו 30 שנים על הפרת תנאי השחרור שלו.

source

7

אנדרו גולדן ומיטשל ג'ונסון

אנדרו גולדן בן ה-14 ומיטשל ג'ונסון בן ה-11 אחראים לאחת מהתקפות הירי הקטלניות ביותר בבתי ספר בארצות הברית. הם גנבו נשקים מבני משפחתם והביאו אותם לחטיבת הביניים במחוז קרייגהד, ארקנסו ושם הם ירו ב 15 אנשים והרגו 5 מהם.

source

העונש המקסימלי עבור נער על פי החוק בארקנסו הוא מאסר עד גיל 21 והבנים שוחררו מבית הסוהר ביום ההולדת ה-21 שלהם.

source

8

מרי בל

מרי בל חנקה ילד בן 4 יום לפני יום הולדתה ה-11 וחנקה ילד נוסף בן-3 מספר חודשים לאחר מכן.

source

היא הורשעה בהריגה ושוחררה בגיל 23. לאחר 4 שנים היא ילדה את ביתה ולכאורה הפכה לסבתא בשנת 2009.

source

9

ג'ון ונאבלס ורוברט תומסון

ג'ון ונאבלס ורוברט תומסון היו בני 10 כאשר הם רצחו ילד והפכו לאנשים הצעירים ביותר אי פעם בהיסטוריה של בריטניה שנמצאו אשמים ברצח.

source

ב 1993 הם פיתו את ג'יימס בוגלר בן ה-3 מקניון ואז עינו ורצחו אותו. הגופה שלו נמצאה יומיים מאוחר יותר ליד מסילת רכבת. התמונות ממצלמות האבטחה בקניון עזרו לזהות את הבנים בזמן שהם הבריזו מבית הספר, דבר שהוביל למעצרם. הם נידונו ל 8 שנים בכלא ושוחררו בשנת 2001.

source

10

אמרגט סאדה

הרוצח הסדרתי הצעיר ביותר בעולם היה רק בן 8 כאשר הוא רצח 3 אנשים. נולד בהודו, דווח כי אנשים אחרים בכפר שלו ידעו על פשעיו הראשונים אבל התייחסו לזה כעניין משפחתי.

source

לכן הם לא דיווחו עליהם כאשר אמרגט רצח את בן דודו בן השישה חודשים ואת אחותו בת השמונה חודשים ב 2006. ב 2007, הוא רצח את בתו בת ה-6 חודשים של שכנו, קושבו דבי. לכאורה, הוא אפילו הוביל את האנשים בכפר לקבר שלה, הודה בפשע וצחק על זה שהוא ריסק את פניה עם לבנה. הוא נעצר באותו השנה והואשם בפשע. עם זאת, שתי הרציחות הראשונות שלו לא דווחו ולכן לא התקיימה חקירה רשמית והוא הואשם רק על רצח של אדם אחד.

מתוייגים: shocking, young, murderers,

דיון

תמונות של "אדם-חתול" גרמו למשטרה להכחיש את קיומו סיפורים

אנשים פרסמו תמונות באינטרנט של משהו שנראה כמו שילוב של חתול קטן ותינוק אדם.

10 דברים לחיים שאתם לא יודעים עדיין סיפורים

יש לנו כמה טיפים ביתיים עבורכם! הם יעזרו לכם לחסוך זמן, להמנע מקניית מוצרים יקרים ולהפוך את הבית למקום שמריח הרבה יותר טוב. רוצים להיות חכמים יותר בעת ביצוע מטלות הבית?

אדם נתפס נוהג במהירות של 235 קמ"ש: השוטרים נדהמו לגלות מי היו הנוסעים הנוספים ברכב סיפורים

הוא נהג במכונית הולדן קומודור שחורה ונסע במהירות שהיא פי שתיים מהמהירות המותרת. המשטרה החליטה שמסוכן מידי לרדוף אחריו ותפסה אותו כשעה מאוחר יותר.

סיפור מחמם לב על גור שהוחזר לביתו לאחר שסיימון קאוול הציע פרס כספי סיפורים

מכתב לסנטה קלאוס הפך לנס עבור ילד אחד קטן!

הסיבה לכך שבעוד 30 שנים יגמר השוקולד בעולם סיפורים

האם אתם אוכלים שוקלדים, עוגות שוקולד או סוכריות שוקולד? ובכן, הנכדים שלנו אולי לא יכירו את הטעם מכיוון שהשוקולד עלול להעלם מן העולם בתוך 30 שנים.

זוג קנדי מאמץ חזרזירה שגודלת להיות חזירה במשקל של 300 ק"ג סיפורים

אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר אתם קונים חזירים אקזוטיים. כאשר הזוג הקנדי סטיב ג'נקינס ודרק וולטר אימצו את אסתר, הם חשבו שהם מקבלים חזרזירה קטנה במשקל של 3 ק"ג.

18 חיות מקסימות תקועות במצבים מצחיקים שיגרמו לכם לבכות סיפורים

איך הם הגיעו לשם? מה הייתה התכנית שלהם? כיצד הם מתכוונים לצאת משם?

8 מאפיינים פיזיים שגברים מוצאים אותם הכי מושכים אצל נשים סיפורים

תביטו ברשימת המאפיינים הפיזיים שגברים מכל רחבי העוחם מוצאים אותם כמושכים אצל נשים.

10 תסמינים שאסור להתעלם מהם סיפורים

התסמינים הללו הם אלו שצריך לשים לב אליהם יותר מהכל. להלן עשרה שאסור להתעלם מהם!

גולדן רטריבר פותח את מתנת חג המולד שלו סיפורים

תביטו כיצד כלב גולדן רטריבר בן ה-12 בשם קאש פותח את המתנה שלו לחג המולד.

לתת לכלב ללקק לכם את הפנים לא טוב לבריאותכם סיפורים

כולנו רוצים שאנשים יראו לנו חיבה. מכיוון שהכלב שלכם אינו יכול להגיב לציוצים שלכם, הוא יכול ללקק לך את הפנים. אולם, זה אולי לא הדבר הבריא ביותר.

גבר מכה את הבן של חברתו כי פתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי סיפורים

ווסלי מקלום בן ה-22 מאוקלהומה הכה את בנה בן החמש של חברתו ברידג'יט פיין עם חגורה מפני שפתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי.

20 דברים שצריך לדעת על החבר לפני שמתחתנים סיפורים

אז אם את רוצה להגן על עצמך מפני הבושה של הגירושים ונישואים שניים (או יותר), את בהחלט צריכה לשים לב עם איזה אדם את מתחתנת.

8 עובדות שלא ידעתם על בני מזל גדי סיפורים

להלן 8 עובדות שאולי לא ידעתם על בני מזל גדי. אבל הייתם רוצים לדעת!

קליפורניה מזהירה מפני סכנות הקרינה סיפורים

מחלקת הבריאות של קליפורניה מזהירה אנשים כי טלפונים סלולרים גורמים לחשיפה של קרינה וכמו כן סיכונים בריאותיים, במיוחד עבור ילדים.

סטודנטית בת 20 משאירה טמפון בתוכה במשך תשעה ימים וכמעט לא שורדת סיפורים

הטמפון גרם לתסמונת נדירה ורעילה. זהו זיהום חיידקי הנובע מחיידקים לא מזיקים הנמצאים על פני העור, אף או הפה.

10 דרכים שבהן הציפיות המשפחתיות לא תואמות את המציאות סיפורים

יש לנו כאן אוסף של תמונות שמסכמות כמה חיי המשפחה שלכם שונים ממה שדמיינתם שיהיו.

לנערה בת 17 בהריון ניתנו שלושה חודשים לחיות בגלל גידול נדיר במוחה סיפורים

הצרות של דנה החלו בסוף נובמבר, היא החלה לחוות קשיים בדיבור. "שמתי לב שלקח לי קצת זמן לבלוע ואז ללכת הפך להיות קשה יותר ואז אפילו נהיה קשה לדבר."

מה הורוסקופ 2018 צופן לכם? סיפורים

זה הזמן לקצת אסטרולוגיה!

בדקו אם יש לכם "סלפיטיס" סיפורים

זה הזמן לבדוק אם אין לכם את המחלה המדבקת בשם "סלפיטיס"!

10 רעיונות מטורפים לגבות משנת 2017 סיפורים

את לא יכולה לעשות משהו מוזר מידי עם הריסים, אבל הגבות גדולות מספיק כדי לגרום למספר בנות להשתגע לחלוטין. תראי את הרעיונות המשוגעים האלה!

15 טיפים לקניית מצרכים עבור הקונה החסכן סיפורים

פשוט תעקבו אחרי הטיפים החסכוניים הללו ותחסכו כסף בעת קניית המצרכים שלכם!

סטודנטית מסיימת בחינה בתוך חדר הלידה סיפורים

זהו למעשה סיפור שהוא ההפך מהברזה מבחינות והגשת עבודות, נזריה תומאס ממיזורי סיימה בחינה בבית החולים בזמן המתנה ללידה של בנה.

אמא נותנת לילדים שלה לשתות אלכוהול מגיל 13 סיפורים

בריטון שונה סיברי בת ה-47 טוענת כי העובדה שהיא נותנת לילדים שלה בני ה-13 לשתות זה מלמד אותם להיות אחראים באותו באופן שזה עוזר להם ללמוד נהיגה.