דיילת חושפת את האמת מאחורי צוות הטיסה

דיילת אנונימית מחברת תעופה בריטית הצטרפה לצי כדי לטייל בעולם, לפגוש אנשים חדשים ולקבל כסף על סגנון החיים הזה. 15 שנים מאוחר יותר, יש לה הרבה סיפורים שהיא רוצה לספר. "דיילת נתפסה בטענה לעיסוק בזנות על גבי טיסה. היא נתפסה במחלקה ראשונים בניסיון לעשות כסף על גבי הטיסה." היא נזכרת ומציינת שלפחות שתי עובדות לשעבר נתפסות בעיסוק צדדי של זנות. "היא רק פוטרה מפני שהחליפה חדרי מלון ולא הודיעה להם על כך כאשר הם הגיעו וחיפשו אותה."

"דיילת נוספת עשתה טיול ללוס אנג'לס וניהלה עסק שבו אנשים היו מגיעים לחדר המלון שלה כדי לקיים איתה יחסי מין. ז היה מושלם מכיוון שהיא נפגשה עם אנשים מאוד אמידים, ממחלקה ראשונה ומחלקת העסקים. הפגישות היו אמיתיים והאנשים היו עשירים ולא הייתה להם בעיה לשלם לה על כך וזה היה מצוין עבור אישה צעירה עם שמלה צמודה."

source

הדיילת האנונימית גם טוענת שאזור המנוחה אצל צוות הטיסה היה מיקום פופולרי עבור צוות המטוס ברגעים השקטים של הטיסה. "במטוס בואינג 747, לטייים יש מיטות בחלק האחורי של תא הטייס וקפטן שיצא עם דיילת ניצל את המקום כדי לקחת הפסקה," היא אומרת. "הם נתנו לו ולבחורה להיכנס לחדר השינה באמצע הטיסה, זה היה בטוח אבל אני מאמינה כי חדר השינה זז ללא הפסקה!"

source

טייס אחד שבגד הצליח לשכב עם דיילת בזמן שאישתו הייתה על גבי המטוס. "זה נפוץ אצל טייסים שהם יוצאים עם דיילות, במיוחד עם הדיילות הצעירות רק הצטרפו לעבודה." טוענת הדיילת האנונימית. הבחורות לפעמים מאמינים באופן טיפשי ותמים כי הם משהו מיוחד. לרובם של הטייסים יש בנות זוג ומשפחות בבית. סיפור אחד ששמעתי כללי אישה בבית ודיילת בהיריון - היא כעת חיה איתם בבית."

source

עם זאת, צוות הטיסה לא מתנגד לכיף על גם על אדמה. צוות טיסה מתחת לגיל 21 אינו יכול לשתות ולכן מארגנים מסיבות בחדרים וזאת ההזדמנות המושלמת עבור טייסים להשיג את הדיילות הצעירות. המתנות ארוכות כמו בהונג קונג או סינגפור הן הכי נפוצות לסוג כזה של התנהגות. הצוות יכול לקבל עד שלושה ימים חופשיים לפני שהם טסים בחזרה הביתה. "זה יעד חדש, אנשים חדשים, זמנים מרגשים וצוות טיסה שמעלה הרבה חשדות."

source

אבל לא הכל זה סקס או סקס תמורת תשלום על גבי הטיסה. נוסעים עצבניים, חוצפנים ועייפים נמצאים גם על הטיסה וחלק מהם מאוד בעייתיים. "היו לי נוסעים ששברו את מגשי האוכל שלהם מפני שהם לא קיבלו את האוכל שהם ביקשו", אומרת הדיילת. "זה אף פעם לא במחלקה הראשונה, זה תמיד במחלקת העסקים של אנשים שעדיין לא הצליחו מספיק אבל הם חושבים שכן." היא אפילו נזכרת בסיפור של נוסע שהיה חצוף לחברה שלה. כדי להתנקם בו, הם גנבו את הג'קט שלו כשהוא ישן, התירו את התפרים בסוף השרוולים והכניסו לשם פירה וסרטנים. הוא נסע לבראבודס, שילוב כזה בהחלט העלה את הסירחון!

source

"היו נוסעים שאמרו דברים מלוכלכים באיטלקית וגרמו לחברים שלהם לצחוק," נזכרת הדיילת בסיפור נוסף על אדם שהעיר הערות סקסיסטיות עליה. "כאשר הוא ישן, החבאתי את אחת הנעליים שלו וגרמתי לו לרדת מהמטוס רק עם נעל אחת. ראיתי אותו כאשר חיכה למזוודות עם נעל אחת ביד וזה היה מבריק." חלק מהצוות עשה מתיחות הרבה יותר מזיקות. הקפטנים לפעמים מתערבים אחד עם השני על דברים מצחיקים שהם אומרים בטיסה. "הוא אמר משהו כמו 'גבירותיי ורבותיי, היום אני הגבר שלכם ואני אטיס אתכם לגן עדן," הדיילת נזכרת בכך.

source

דבר נוסף במהלך הטיסות הוא מפגש עם מפורסמים שהוא אף פעם אינו פשוט. "אנחנו תמיד פוגשים אנשים מפורסמים, חברה שלי קיבלה הצעה להתחתן עם כדורגלן מפורסם שאישתו ילדה תאומים במהלך הגביע העולמי," אומרת הדיילת. "אני משרתת אדם במחלקה הראשונה כמו אדם במחלקה הרגילה, אנשים אם הם מאוד מפורסמים, הם רוצים שתהיי יותר רגילה מאשר שתקפאי במקום. אני מכירה הרבה אנשים שיצאו עם מפורסמים."

source

לדיילת יש בן זוג מזה הרבה זמן בבית ומעולם לא לקחה חלק בחוויות המיניות. יתר על כן, היא אומרת שחברת התעופה הפכה להיות הרבה יותר כנה בשנים האחרונים וכיום יש הרבה פחות הנאה על גבי הטיסות. אולם, אין לה חרטות, "זה פשוט משהו שתמיד רציתי לעשות".

דיון

חידונים נוספים