אמא מקריבה את חייה כדי ללדת את התינוקת שלה

השנה, קרי דיקליין, 37, נכנסה להיריון בפעם השישית שלה. עם זאת, היא קיבלה חדשות שבוע לאחר הכניסה להיריון כי היא אובחנה שיש לה גליובלסטומה מולטיפורמה (GBM) שהוא גידול אגרסיבי שגדל במהירות בעמוד השדרה או במקרה של קרי - במוח. אם היא רצתה לחיות, היא הייתה צריך לסיים את ההיריון שלה ולהתחיל טיפול באופן מידי. אולם, קרי, נוצרייה מסורה, רצתה להמשיך עם ההיריון עד הלידה.

"הרופא סיפר לה שאם היא לא תפסיק את ההיריון, היא תמות", אמר ניק הבעל. "אבל קרי לא נראתה מופתעת. שאלתי אותי 'מה את רוצה לעשות?' והיא הגיבה בכך שאמרה 'אנחנו ממשיכים עם ההיריון',"

source

הרופאים חשבו שחייה של קרי יכולים להינצל אם תעשה לידה מוקדמת ותתחיל טיפול באופן מידי לאחר מכן. לין נולדה כשהיא שוקלת קצת יותר מקילו אחד, לאחר היריון של 24 שבועות וחמישה ימים.

source

אבל קרי לא יכולה להינצל והיא נפטרה כאשר משפחתה והחברים נמצאים סביבה. היא וניק נפגשנו בכנסייה כשהוא היה רק בן 12. "כאשר הילדה שלנו תהיה גדולה מספיק, אני אספר לה את הסיפור על האמא האמיצה שלה," אמרה ניק בראיון מרגש.

source

"אני אספר לה שאלוהים נתן לה את מתנת החיים וזה חלק מתכנית שמעבר להבנתנו ואנחנו לא בטוחים מדוע אמא הייתה צריך להיות חולה וללכת לעולמה כדי שהיא תשרוד אבל זה הכל בתכנית מיוחדת ואנחנו צריכים לסמוך עליה. אשתי אהבה את האל והיא אהבה את הילדים שלה יותר מכל דבר אחר בעולם. זה כואב אבל זה מה שהיא רצתה."

source

מתוייגים: wow, life, death, mother, story, child, birth, touching, sacrifice, orphan, god,

דיון

חידונים נוספים