יוצא צבא הומלס מקבל תרומה של 239 אלף דולר

לעיתים כשאתה עושה מעשה טוב, דברים טובים יגיעו בחזרה אליך. ג'וני בוביט ג'וניור בן ה-34 נתן לקייט מקלור בת ה -27 את 20 הדולרים האחרונים שלו כדי לקנות לה דלק כאשר נתקעה עם רכבה בצומת 95 באזור פילדלפיה. היא החלה בקמפיין תרומות כדי להגיד תודה ונאספו עד כה מעל ל 239 אלף דולר.

"ג'וני ביקש ממני להפסיק ולקבל תרומות. הוא נבוך מאוד מכמות התמיכה והאהבה שהוא קיבל במהלך הימים האחרונים," כתבה קייטי. היא עדיין מוצפת בכמויות גדולות של בקשות לתרום. "ובכן, הבקשה לא החזיקה מעמד זמן רב.

source

הרגע התקשרנו לג'וני והסברנו לו שהרבה אנשים מבקשים שבקשות התרומות שלהם ישארו פתוחות. הוא יותר משמח מהסכום שנאסף עד כה והוא לא רצה שזה יראה כאילו הוא מנצל את המצב. במהלך תקופה קצרה הורדנו את הקמפיין, אבל זה ברור שאנשים עדיין רוצים לתרום למטרה זו."

Johnny Bobbit Jr. with Kate McClure

לקייטי נגמר הדלק בצומת 95 המבודדת מעט לפני חצות. באופן טבעי, היא החלה להכנס לפאניקה בדיוק כמו שאנשים אחרים היו עושים. היא בדיוק התקשרה לחבר מארק דמאקיו כאשר ג'וני ניגש למכוניתה. הוא ביקש ממנה להשאר בתוך הרכב ולנעול את הדלתות בזמן שהוא הולך לחפש דלק. לקייטי לא היה כסף להחזיר לו אבל מארק חזר ביום למחרת והחזיר לו את הכסף.

Johnny Bobbit Jr. with Kate McClure and her boyfriend

זה לא היה סוף הסיפור: קייטי חזרה מספר פעמים כדי לתת לג'וני כסף, בגדים ואוכל. היא למדה כי ג'וני שירת בנחתים ועבד כטכנאי אמבולנס עד שנקלע לתקופה קשה.

Johnny Bobbit Jr.

"ג'וני אמר, 'כן, ספר לי על מזל רע. אבל אל תטעה, אני כאן בגלל החלטות שקיבלתי. אין לי אף אחד להאשים מלבד את עצמי'," דימאקיו סיפר לעיתונות שאינה מודעת לחוסר רצון של ארצות הברית להתייחס בצורה הוגנת ליוצאי הצבא שלה. ג'וני מעולם לא האשים אף אחד ואפילו שיתף את החפצים האישיים שלו עם הומלסים אחרים. קייט הקימה את הקרן כדי לגייס כסף ולעזור לו לכסות את ההוצאות בחייו.

Johnny Bobbit Jr.

"הלוואי ויכולתי לעשות יותר עבור האדם הלא אנוכי הזה שיצא מגדרו רק כדי לעזור לי באותו היום. הוא בחור נהדרת וכאשר אני מדברת איתו בכל פעם שאני רואה אותו זה גורם לי לרצות לעזור לו יותר ויותר," היא כתבה בדף הקרן.

Johnny Bobbit Jr.

המטרה הראשונית הייתה 10,000 דולר, קייטי תכננה לשלם עם הכסף את שכר הדירה של החודש הראשון והאחרון עבור בוביט, מכונית והוצאות מחייה. "הוא מעוניין מאוד למצוא עבודה ואני מאמינה שעם מקום שהוא יכול להתנקות בו מידי ערב ולישון, הוא יוכל להחזיר את חייו למסלול," היא סיפרה. ג'וני מעוניין להחזיר את חייו לקדמותם ללא בעיות הסמים והבעיות הכספיות. הוא רוצה לגור ברובינוייל, ניו ג'רזי ולעבוד במחסן של אמזון.

Johnny Bobbit Jr. with the crew

"הוא עדיין זקוק לדחיפה אל עבר הכיוון הנכון. אני לא יכול לדמיין כמה קשה זה. הוא במקור בקרוליינס. הוא נמצא במרחק של אלפי קילומטרים מהבית ללא אף דבר וללא אף אחד. דברים כנראה הפכו לכדור שלג שהסתיים בכך שהוא חי מתחת לגשר," סיפר מארק. "הוא לא רוצה להיות ברחובות יותר. הוא רוצה להיות חבר פעיל בחברה ולא לשבת על מסילת רכבת בפילדלפיה. הוא יודע היכן הוא נמצא ומה הוא צריך לעשות כדי להוציא את עצמו מהמצב שאליו הוא נקלע."

מתוייגים: money, donation, homeless, help, support, veteran, kind, helpless,

דיון

חידונים נוספים