בחורה מוציאה 22,000$ על ניתוח פלסטי כדי להיראות מושלמת וכמעט נפטרת במהלך התהליך

כמה רחוק תלכו כדי להיראות כפי שאתם רוצים? ומה אם אתם רוצים להיראות.. מזויפים? זה הקבעון הזה של אמנדה אהולה בת ה-20 מפינלנד. היא הוציא כ 22,000$ על שלושה ניתוחי הגדלת חזה (המידה הנוכחית שלה היא 30GG), ניתוח אף, שפתיים והזרקות בוטוקס.

source

“השאיפה מספר אחת שלי היא להיראות פלסטית, פלסטית ככל שניתן," אמרה אמנדה בראיון. "ברבי היא קרובה לשלמות ואני רוצה להיות קרובה לשלמות ככל שניתן. כאשר אנשים קוראים לי 'מזויפת' או 'ברבי', זה מאוד משמח אותי." היא החלה לחסוך לשינוי בגיל 16 ועבדה בעבודות מזדמנות הכוללות דוגמנות במצלמות רשת והיו לה מספר גברים עשירים ששמחו לממן אותה ללא כל מגע פיזי.

source

“לפי דעתי, אני לא רוצה שתקצין אבל זה סוג האדם שהיא. הכל או כלום," אמרה אמה , נינה. "כהורים, ביקשנו ממנה להפגש עם פסיכיאטר כדי שישאל אותה 'מדוע את רוצה לעשות את זה?' אבל זאת הבחירה שלה." אמנדה הייתה אובססיבית בנוגע למראה שלה עוד מגיל צעיר. "כאשר היא הייתה בת 4, הלכנו לקניות כדי למצוא לה נעליים עם עקבים," סיפרה נינה.

source

החבר שלה לא אוהב את העבודה שלה במצלמת הרשת, אבל הוא למד להבין מדוע לאמנדה יש שוגר דדי. עם זאת, גם הוא וגם משפחתה של אמנדה היו צריכים להיות שם עבורה כאשר כמעט נפטרה לאחר ניתוח. "קיבלתי את שיחת הטלפון הנוראית ביותר שהורה יכול לקבל - שהילד שלך נמצא בטיפול נמרץ ועלול שלא לצאת מזה. הדבר הגרוע ביותר שיכל להתרחש שהיא לא הייתה שורדת את זה," אמרה נינה.

Teenager Amanda Ahola

הנפיחות במוחה של אמנדה גרמה לה לאובדן זמני של הזיכרון. היא עדיין רוצה לעשות ניתוח של הרמת ישבן ברזילאית, אולי תחת הרדמה מקומית שיכולה לעזור. "האם אני מכורה לניתוחים?" אולי, באופן מסוים. אני רק יודעת שאני צריכה לעשות את כל הדברים האלה שאני רוצה מפני שהחיים יכולים להסתיים בכל רגע נתון," אמרה אמנדה.

source

דיון

חידונים נוספים