9 טריקים לשרוד במצבים הכי מסוכנים

ככלל, החיים שלנו מתורבתים וחמימים. מלבד אסונות טבע, אנחנו די בטוחים מפני הסכנות של עולם הטבע. הגגות והתקרות שלנו מגנים עליו מהשמש והגשם. הקירות שלנו מגנים עלינו מהרוחות הקרירות והשלג. יש לנו מערכות שהופכות את הבתים שלנו לחמים או קרירים. סביר להניח שחיות מסוכנות נעלמו מהחיים בערים שלנו (מלבד אוסטרליה כנראה). אנחנו חיים חיים בטוחים.

אולם, אי אפשר לדעת מתי אפשר למצוא את עצמנו אבודים ועומדים מול הזעם של הטבע. מי יודע אילו פעולות יוליכו אתכם שולל? זאת הסיבה שהרשימה הזאת נוצרה כדי לתת לכם על יתרון בחלק ממצבי הקיצון הללו. אדם מוכן הוא שורד ושורד הוא קורא חוזר! ואנחנו אוהבים את הקוראים שלנו!

1

הדלקת מדורה עם סוללת הטלפון

source

אם הגעתם למצב שאין לכם קליטה והסוללה שלכם מתה, הטלפון הוא רק משקל עודף. הרבה סמארטפונים וטבלטים הם בעלי סוללות ליתיום. כאשר דוקרים אותן עם משהו חד, מתרחשת תגובה כימית שיכולה להתחיל אש. רק תכינו כמה עצים בצד.

2

הימלטות מזרם חזק

source

זרם חזק יכול להתרחש אפילו בעת שחייה בים. כאשר מתחיל זרם חזק ואתם מתרחקים מהחוף, אתם תרצו לשחות בחזרה אליו. עם זאת, בדרך הזאת אתם פשוט תתעייפו ותתרחקו יותר מהחוף. מה שאתם צריכים לעשות הוא לשחות במקביל או באלכסון לחוף. הזרמים שם לא רחבים כל כך רחבים ולכן זה יכול להציל את חיים בכך שתשחו מחוצה להם.

3

בריחה מתנין

תנינים, חינניים כפי שהם, יכולים לרצות מהר יותר מבנאדם כאשר הם נעים בקו ישר. למרבה המזל, הם כבדים בעת פניות וכתוצאה מכך הטרף יכול לברוח כי הם מאבדים קשר עין איתו. אם תנין רודף אחריכם, תרוצו בזיגזגים.

source

4

עקיצת מדוזה

כאשר מקבלים עקיצה ממדוזה זה יכול לגרום לשוק ניורולוגי, תגובה אלרגית ואף לזיהום חמור בגוף. אם זה קרה לכם, תנקו באופן מידי את הפצע ותסירו כל שריד של הזרועות. אל תגעו בזרועות עם ידיים חשופות כדי להימנע מצריבה נוספת. לאן מכן אתם צריכים לנקות את האזור עם מים מלוחים - מים מתוקים רק יגרמו להפעלה של התאים הצרובים. לאחר מכן תמרחו חומץ תפוחים או אלכוהול כדי להסיר רעלים. גשו ותראו רופא לאחר המקרה.

source

5

חוק השלוש

חוק השלוש מודד את ההישרדות הממוצעת של אדם בתנאים מסוימים מאיימים:

3 דקות ללא אוויר, בממוצע, עד שהאדם מאבד את הכרתו
3 ימים ללא מים לפני שאתם מגיעים להתייבשות מסכנת חיים
3 שבועות ללא אוכל לפני שאתם גורמים לנזק רציני לבריאות (לפעמים הגוף יכול להסתגל לשרוד ללא אוכל במשך חודש)

תקבעו את סדר העדיפויות בהתאם

source

6

הדבקת פצע

אם נחתכתם ביד ולא נותרו תחבושות, אתם יכולים להשתמש בדבק כדי לסגור את הפצע. זה גם מחטא אותו! אולם, אתם עדיין צריכים לבקר רופא למרות שאתם לא מדממים עוד.

source

7

לא לאכול שלג כדי להרוות את הצמא

אל תאכלו שלג כדי להרוות את הצמא שלכם בחורף. זה חשוב מאוד במצב של השרדות מכיוון ששלג קר יכול לקרר את הגוף שלכם שכתוצאה מכך יצטרך לבזבז אנרגיה נוספת כדי לשמור על עצמו חם. זה יהיה בזבוז של אנרגיה שיגרום לכם לקפוא מהר יותר. עדיף להמתין עד שהשלג ימס כדי שתוכלו לשתות את המים שלו

source

8

מחבת בוערת

מחבת שהושארה ללא השגחה בתנור יכולה להתלקח מהר מאוד! זה יכול לגרום לשמן להתחמם יתר על המידה וזו הסיבה שאסור לכם לנסות ולכבות עם מים. האש פשוט תתחזק והשמן החם יותז לכל עבר. עבור אש קטנה, השתמשו באבקת אפייה מכיוון שהיא סופגת חמצן. אתם יכולים לכסות את המחבת עם בד כותנה צפוף כמו שמיכה או ערימה של ולצות. כמובן, הם יהרסו אבל זה שום דבר לעומת האפשרות שהבית כולו יעלה באש!

source

9

חתכים עמוקים

בזמן שאתם תרצו להסיר את הרסיסים או החפצים שגרמו לחתכים הגדולים, אל תעשו זאת. החפץ למעשה מונע ניקוב של כלי הדם ובכך מונע מכם מלדמם. תשאירו את זה בפנים עד שתקבלו טיפול רפואי.

source

דיון

תמונות של "אדם-חתול" גרמו למשטרה להכחיש את קיומו סיפורים

אנשים פרסמו תמונות באינטרנט של משהו שנראה כמו שילוב של חתול קטן ותינוק אדם.

10 דברים לחיים שאתם לא יודעים עדיין סיפורים

יש לנו כמה טיפים ביתיים עבורכם! הם יעזרו לכם לחסוך זמן, להמנע מקניית מוצרים יקרים ולהפוך את הבית למקום שמריח הרבה יותר טוב. רוצים להיות חכמים יותר בעת ביצוע מטלות הבית?

אדם נתפס נוהג במהירות של 235 קמ"ש: השוטרים נדהמו לגלות מי היו הנוסעים הנוספים ברכב סיפורים

הוא נהג במכונית הולדן קומודור שחורה ונסע במהירות שהיא פי שתיים מהמהירות המותרת. המשטרה החליטה שמסוכן מידי לרדוף אחריו ותפסה אותו כשעה מאוחר יותר.

סיפור מחמם לב על גור שהוחזר לביתו לאחר שסיימון קאוול הציע פרס כספי סיפורים

מכתב לסנטה קלאוס הפך לנס עבור ילד אחד קטן!

הסיבה לכך שבעוד 30 שנים יגמר השוקולד בעולם סיפורים

האם אתם אוכלים שוקלדים, עוגות שוקולד או סוכריות שוקולד? ובכן, הנכדים שלנו אולי לא יכירו את הטעם מכיוון שהשוקולד עלול להעלם מן העולם בתוך 30 שנים.

זוג קנדי מאמץ חזרזירה שגודלת להיות חזירה במשקל של 300 ק"ג סיפורים

אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר אתם קונים חזירים אקזוטיים. כאשר הזוג הקנדי סטיב ג'נקינס ודרק וולטר אימצו את אסתר, הם חשבו שהם מקבלים חזרזירה קטנה במשקל של 3 ק"ג.

18 חיות מקסימות תקועות במצבים מצחיקים שיגרמו לכם לבכות סיפורים

איך הם הגיעו לשם? מה הייתה התכנית שלהם? כיצד הם מתכוונים לצאת משם?

8 מאפיינים פיזיים שגברים מוצאים אותם הכי מושכים אצל נשים סיפורים

תביטו ברשימת המאפיינים הפיזיים שגברים מכל רחבי העוחם מוצאים אותם כמושכים אצל נשים.

10 תסמינים שאסור להתעלם מהם סיפורים

התסמינים הללו הם אלו שצריך לשים לב אליהם יותר מהכל. להלן עשרה שאסור להתעלם מהם!

גולדן רטריבר פותח את מתנת חג המולד שלו סיפורים

תביטו כיצד כלב גולדן רטריבר בן ה-12 בשם קאש פותח את המתנה שלו לחג המולד.

לתת לכלב ללקק לכם את הפנים לא טוב לבריאותכם סיפורים

כולנו רוצים שאנשים יראו לנו חיבה. מכיוון שהכלב שלכם אינו יכול להגיב לציוצים שלכם, הוא יכול ללקק לך את הפנים. אולם, זה אולי לא הדבר הבריא ביותר.

גבר מכה את הבן של חברתו כי פתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי סיפורים

ווסלי מקלום בן ה-22 מאוקלהומה הכה את בנה בן החמש של חברתו ברידג'יט פיין עם חגורה מפני שפתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי.

20 דברים שצריך לדעת על החבר לפני שמתחתנים סיפורים

אז אם את רוצה להגן על עצמך מפני הבושה של הגירושים ונישואים שניים (או יותר), את בהחלט צריכה לשים לב עם איזה אדם את מתחתנת.

8 עובדות שלא ידעתם על בני מזל גדי סיפורים

להלן 8 עובדות שאולי לא ידעתם על בני מזל גדי. אבל הייתם רוצים לדעת!

קליפורניה מזהירה מפני סכנות הקרינה סיפורים

מחלקת הבריאות של קליפורניה מזהירה אנשים כי טלפונים סלולרים גורמים לחשיפה של קרינה וכמו כן סיכונים בריאותיים, במיוחד עבור ילדים.

סטודנטית בת 20 משאירה טמפון בתוכה במשך תשעה ימים וכמעט לא שורדת סיפורים

הטמפון גרם לתסמונת נדירה ורעילה. זהו זיהום חיידקי הנובע מחיידקים לא מזיקים הנמצאים על פני העור, אף או הפה.

10 דרכים שבהן הציפיות המשפחתיות לא תואמות את המציאות סיפורים

יש לנו כאן אוסף של תמונות שמסכמות כמה חיי המשפחה שלכם שונים ממה שדמיינתם שיהיו.

אמא נותנת לילדים שלה לשתות אלכוהול מגיל 13 סיפורים

בריטון שונה סיברי בת ה-47 טוענת כי העובדה שהיא נותנת לילדים שלה בני ה-13 לשתות זה מלמד אותם להיות אחראים באותו באופן שזה עוזר להם ללמוד נהיגה.

15 טיפים לקניית מצרכים עבור הקונה החסכן סיפורים

פשוט תעקבו אחרי הטיפים החסכוניים הללו ותחסכו כסף בעת קניית המצרכים שלכם!

לנערה בת 17 בהריון ניתנו שלושה חודשים לחיות בגלל גידול נדיר במוחה סיפורים

הצרות של דנה החלו בסוף נובמבר, היא החלה לחוות קשיים בדיבור. "שמתי לב שלקח לי קצת זמן לבלוע ואז ללכת הפך להיות קשה יותר ואז אפילו נהיה קשה לדבר."

מה הורוסקופ 2018 צופן לכם? סיפורים

זה הזמן לקצת אסטרולוגיה!

15 חתולים וכלבים שהורסים את חג המולד סיפורים

חיות המחמד שלכם נמצאות כאן כדי להרוס את חג המולד שלכם!

סטודנטית מסיימת בחינה בתוך חדר הלידה סיפורים

זהו למעשה סיפור שהוא ההפך מהברזה מבחינות והגשת עבודות, נזריה תומאס ממיזורי סיימה בחינה בבית החולים בזמן המתנה ללידה של בנה.

10 רעיונות מטורפים לגבות משנת 2017 סיפורים

את לא יכולה לעשות משהו מוזר מידי עם הריסים, אבל הגבות גדולות מספיק כדי לגרום למספר בנות להשתגע לחלוטין. תראי את הרעיונות המשוגעים האלה!