8 דברים שהעיניים יכולות להעיד על הבריאות

עיניים הן חלון לנשמה שעורבים אוהבים לקחת ברגע שהנשמה לא משתמשת בהן יותר (מפני שאתם מתים). אנשים אמרו הרבה דברים גלגל העין מפני שהוא משחק תפקיד מאוד מרכזי בחיינות לדוגמא, אתם לא הייתם יכולים לקרוא את המילים הללו אם לא היו לכם עיניים!

עם זאת, העיניים הן עדיין חלק מהגוף שלנו, הכוונה שהן יכולות להפגע והן מחוברות גם למערכות שונות בתוך הגוף שלנו שגם יכולות להפגע.. אז כפי שאתם יודעים, מצב העיניים יכול להצביע על כך שמשהו לא עובד כראוי בגוף שלכם. אבל מה יכולים להיות המקרים לכך?

1

נגעים בעפעפיים

הנגעים נוצרים על ידי בלוטות חלב חסומות. בעוד שזה צריך לעבור תוך מספר ימים, אם זה נשאר שם או מתרחש מחדש זה אולי תסמין לגידול עפעפיים ממאיר. במקרה כזה, גשו לראות רופא.

source

2

אובדן של גבה

בעוד הגבות צומחות ונופלות כמו שיער, אובדן מהיר של גבה יכול להיות תוצאה של מתח, גיל או תת פעילות של בלוטת התריס - מחסור בהורמון של בלוטת התריס. אתם צריכים ללכת לראות רופא!

source

3

ראייה מטושטשת

אלא אם אתם בגיל מתקדם או שעברתם זעזוע מוח, הסיבה העיקרית לראייה מטושטשת היא "אורח חיים דיגיטלי" הנגרם על ידי חשיפה ממושכת למסכים דיגיטליים. אם זה מתרחש לעיתים קרובות, תתייעצו עם רופא.

source

4

שטחים מתים

נצנוצים, זיג-זגים ושטחים מתים. הם אורכים כ 50-60 דקות ולאחר מכן מגיע כאב ראש. אם אתם חווים זאת על בסיס יומי, תראו רופא מכיוון שזה מראה על בעיה בריאותית רצינית.

source

5

עיניים בולטות

אם אתם מרגישים כאילו העיניים שלכם עומדות לצאת החוצה ומצמוצים לא מסדרים זאת, אתם אולי חולים במחלה של בלוטת התריס. תהיו על המשמר לגבי תסמינים כמו קושי לעצום את העיניים הנותן לכם הרגשה שהעיניים עומדות לצאת מהמקום.

source

6

עיניים צהובות

קל לשים לב לכך כאשר אתם נמצאים מול המראה, עיניים צהובות בדרך כלל מצביעות על צהבת, שחמת הכבד או מחלות דם וכבד. תבדקו את זה למקרה של כשל בכבד!

source

7

ראייה מעורפלת (עם סוכרת)

אם יש לכם סוכרת ואתם מתחילים לחוות ראייה מעורפלת, יכול להיות שיש לכם רטינופתיה סוכרתית הנגרמת על ידי כלי פגומים ברקמת הרשתית. תעשו דיאטה סוכרתית אם אתם חווים זאת.

source

8

ראייה מטושטשת או אובדן ראייה

שינוי פתאומי או אף אובדן מלא של הראייה לרגע יכול להצביע על שבץ - חפשו עזרה באופן מידי!

source

מתוייגים: useful, interesting, eyes, reveal, illness, hospital, doctor,

דיון

חידונים נוספים