8 סימנים לכך שאתם נמצאים במסלול הלא נכון

בחירת מסלול חיים הוא דבר קשה למדי. לרוב אין את המותרות לשלוף חרב מתוך אבן ולהיות מוכרזים כמלך אנגליה! אנחנו פשוט חייבים ללכת לפי תחושת הבטן שלנו ורוח התקופה אומרת כי צמיחה היא שדה אינסופי של אפשרויות עבודה עם שכר טוב. ואפילו אז, בחירת מסלול לחיים היא לא דבר פשוט. אבל אנחנו יכולים לראות מספר סימנים ותחושות מוקדמות לכך שהדרך שלנו קדימה לא בהכרח נמצאת במסלול הנכון. הטריק הוא לראות את הסימנים המדוברים. אז אילו סימני אזהרה אתם צריכים לחפש כאשר אתם חושבים על עתידכם? קראו וגלו!

1

התת מודע שלכם

התת מודע שלכם ינסה לתת לכם מספר רמזים כדי לכוון אתכם בכיוון הנכון. אם תקשיבו לרגע שבו אתם מנסים לקחת החלטה, אפילו לפני שהיא ומרכבת ממילים, אתם עלולים לשים לב שאתם לא מרגישים טוב לגביה. ובכן, זה התת מודע שלכם שנותן לכם סימן שלא נועדתם ללכת בדרך הזאת.

source

2

לחץ חברתי

אתם אולי תקחו בחשבון דעות ומחשבות אפשריות של אנשים אחרים כגון חברים, הורים וכדומה - כגורם בהחלטה על עתידכם. אל תעשו זאת! רק אתם יודעים מה הדרך שנועדה לכם ולנסות לרצות אחרים פשוט יגרום לכם לעצב.

source

3

תשישות

האם אתם מרגישים שכל בוקר של כל יום הוא פשוט סבל מתמשך שמשאיר אתכם מותשים בערב? אז אולי הגיע הזמן להסתכל על האפשרויות ולשנות מסלולים.

source

4

עמדה מתגוננת

אלא אם אתם מוקפים באנשים מאוד שיפוטיים, הצורך המתמיד להגן על הבחירות שלכם בפני אחרים הוא לא הדרך הנכונה לחיות את החיים. אולי הם יכולים לראות כי הבחירות שלקחתם הם רעות יותר ממה שהייתם צריכים לקחת.

source

5

שקרים

נורה אדומה היא הצורך לשקר לאחרים כל הזמן. זה לא בריא למצב הנפשי שלכם ואתם צריכים למצוא פעילות שמאפשרת לכם להשאר כנים.

source

6

חולי ועייפות

ללחץ כרוני ועצבות יש הרבה השפעות שליליות על הגוף וזה גורם למערכת החיסונית שלכם לעבוד יתר על המידה. מצאו עבודה שלא משאירה אתכם למחלות הללו.

source

7

הבחירה הבטוחה

ללכת על הבחירה הבטוחה היא לא תמיד הבחירה הנכונה. הבחירה הבטוחה לא מאפשרת לכם לפרוח כאדם והיא לא מאפשר לכם לממש את הפוטנציאל שלכם. היא רק מאפשרת לכם להתקיים.

source

8

סבל קבוע

בזמן שאתם לא צריכים להיות שמחים כל הזמן, אם אתם באופן קבוע אומללים בגלל העבודה או מערכת היחסים, אתם בהחלט צריכים לחפש שינוי.

source

אז מה אתם יכולים לעשות כדי למצוא את הדרך הנכונה?

1. תחשבו לאחור

תחשבו על החלומות שהיו לכם לפני שיצאתם לדרך. מה הילד/נער שבכם רצה? אולי אתם צריכים לשאוב השראה מזה ולהתחיל לעבוד אל עבר הגשמת החלומות האלה!

2. צעד אחד בכל פעם

אתם צריכים לכוון ליישום השינויים באמצעות צעדים קטנים. בדרך הזאת, אתם לא תהיו מוצפים רגשית מהשינויים!

3. תיקון המסלול

אם שיניתם כבר מסלול והחדש עדיין לא גורם לכם להיות מאושרים, זה לא אומר שאתם צריכים לחזור לשגרה הדכאונית. במקום, אתם צריכים לנסות משהו חדש שיגרום לכם להיות מאושרים.

דיון

חידונים נוספים