8 טרנספורמציות מדהימות של מכורים לסמים לשעבר שיהממו אתכם

מנת יתר קטלנית היא בראש הרשימה של מקרי מוות לא מתוכננים בארצות הברית וברחבי העולם כולו. הם עוקפים אפילו תאונות דרכים ותאונות ירי. הנתונים מראים שיש מעל ל 7 מיליון אמריקנים מכורים בשנת 2014. זה דבר רציני וכבד שהורס את חיי המכורים ואת חיי האנשים שבסביבתם. זה לא אומר שזה בלתי אפשרי להחלים מכך. אכן, הרבה אנשים אמיצים נלחמו בהתמכרות שלהם וניצחו. להלן 8 סיפורים של אנשים אמיצים שבנקודה מסויימת איבדו את דרכם לסמים רק כדי להחלים מהם מאוחר יותר. הטרנספורמציה מדהימה.

#1

דג'ה האל שיתפה תמונות של הטרנספורמציה שלה בפייסבוק. אמא הזאת בת ה-26 וסטודנטית בגלנדייל, אריזונה היה משהו לחגוג: היא הייתה נקייה מסמים במשך 4 שנים! ,

source

"היום מסמל 4 שנים ללא היריון ומת'", דז'ה רשמה בפייסבוק. התמונה השמאלית צולמה ביום שהיא נעצרה על עבירות פליליות. זה הוביל לגזר דין של שנתיים בכלא, דבר שהוביל אותה להגמל מסמים. היא מכוונת להשלים תואר ראשון ולהפוך לסוהרת כדי לעזור לאחרים.

#2

לאליסה גאודינייר היו בעיות עם ההמכרות שלה עוד מגיל 10: היא מצאת את מחבוא האלכוהול של ההורים שלה. היא השתמשה בקנאביס, אקסטזי, מת' הירואין עוד שהייתה בת 14.

source

"המשפחה שלי לא ידעה יותר מי אני בכלל. אני אפילו לא ידעתי מי אני יותר," כתבה אליסה. הפעם הראשונה שלה בגמילה הסתיימה בנסיגה. בפעם השניה זה עבד והיא נקייה כבר 4 שנים עד כה. בת ה-20 עובדת כיום כגננת.

#3

אחותו של משתמש רדיט Wormguy666 מאפשר לו לשתף תמונות לפני ואחרי. היא מכורה לשעבר של מת' שרצתה לשתף את הטרנספורמציה שלה עם אחרים כדי שאנשים אחרים יוכלים לראות את "ההשפעות של מה מת' יכול לעשות לך ולקוות שזה מעורר השראה באחרים שנמצאים בתוך התמכרות או בתהליך הגמילה שלהם."

source

"לא הבנתי כמה רע נראיתי כאשר השתמשתי בסמים ורק לאחר שהפסקתי להשתמש הבנתי כמה רע נראיתי. אני. הגובה שלי הוא 152 ושקלתי 49 קילוגרים בתמונה הראשונה וכעת אני נמצאת במשקל בריא של 58 ק"ג וגאה בזה," היא כתבה.

#4

גרהאם מקלדו היה מכור לקוקאין במשך תקופה אבל אז הוא עבר לניו יורק והחל להשתמש בהרואין. ההתמכרות שלו גרמה לקרע בינו לבין האנשים שהוא אהב. גרהאם הפך להיות מאוד מבודד. עם זאת, הוא בילה ארבעה חודשים במעצר של ההיגה ועוד תקופה מסוימת בתוך תוכנית גמילה, דבר שהחזיר את הצלם הסקוטי חזרה למסלול.

source

כצלם, גרהאם תיעד את ההרס העצמי שלו בתמונות. מספר שנים לאחר שהפסיק עם הסמים הוא הפך את הסיפור שלו בתמונות לתוך תערוכה בגלריות לאומיות בסקוטלנד.

#5

הכינוי של ברוק באינסטגרם הוא bilderbackbrooke. היא משתמשת בחשבון שלה כדי להראות לעולם כיצד מכור לסמים יכול לחזור לדרך הישרה גם במידה והם צריכים לנסות הרבה כדי להגיע לשם. ברוק עברה 12 ניסיון להוציא מגופה את ההתמכרות להרואין ולמת'. היא הייתה נקייה 8 חודשים בזמן שהתמונה צולמה - הרצף הארוך ביותר שלה ללא שימוש בסמים.

source

#6

משתמש אימגור jermwithaj החליט להתנקות מסמים לפני שנה. עד לנקודה ההיא, הוא היה מכור להרואין ומת' במשך 9 שנים.

source

"היום החיים שלי שונים וכל מה שאני יכול לעשות הוא לקוות הוא לא חיים טובים יותר, מפני שאני לא מרגיש כמו שהרגשתי לפני כן... אלא משהו שונה", הוא כתב.

"ככה נראית עבודה קשה במשך 6 חודשים והתחייבות. אני סוף סוף יכול לדעת כיצד נראה אושר אמיתי. אני יכול לעזור לאחרים לספר את הסיפור שלך לשתף את הפיתרון שלי. אני עושה את זה, אני מסוגל להפוך את השליליות מהעבר לתוך חיוביות. אם אתם נאבקים, בבקשה תחפשו עזרה ותחפרו עמוק פנימה עם כל מה שיש לכם כדי למצוא את הרצון להשתנות. זה שווה את זה, אני מבטיח לכם."

#7

קורטני נאבקה בהתמכרות מאוד קשה להרואין והצליחה להגמל. האמא בת ה-24 פתחה את המאבק שלה בפוסט ברדיט בספטמבר שעבר.

source

"סוף סוף הגעתי לנקודה שבה חשבתי שהכל פשוט חלום רע. זה לקח הרבה עבודה קשה ומשמעת", היא אומרת, 826 נקייה באותו הזמן.

"התמונה מצד ימין היא אדם שונה לחלוטין. זה אדם שאוהב את עצמו. גידלתי את השיער, הפסקתי לגרד עד שהתחיל לדמם ואמנם אני לא רזה כפי שהייתי רוצה, אני בריאה! כמו כן, הבחורה חוגגת את יום השנה שלה לגמילה עם אנשים שראו איך היא הייתה בימים האפלים שלה ומנסה לעבוד על עצמה ולהשתפר."

#8

אנדי פטרסון התחילה להשתמש בסמים בגיל 16. היא הפכה להיות מכורה לאופיואידים בגיל 18 לאחר שרופא נתן לה מרשם לפרקוסט בגלל מצב חירום שהיה לה. בזמן שהסם גרם לה "להרגיש טוב", הוא גם גרם לה להיכנס לכלא והמשמורת על הבן שלה נלקחה ממנה. זה לקח לה ארבע שנים כי להתגבר על ההתמכרות שלה.

source

דיון

חידונים נוספים