8 טרנספורמציות מדהימות של מכורים לסמים לשעבר שיהממו אתכם

מנת יתר קטלנית היא בראש הרשימה של מקרי מוות לא מתוכננים בארצות הברית וברחבי העולם כולו. הם עוקפים אפילו תאונות דרכים ותאונות ירי. הנתונים מראים שיש מעל ל 7 מיליון אמריקנים מכורים בשנת 2014. זה דבר רציני וכבד שהורס את חיי המכורים ואת חיי האנשים שבסביבתם. זה לא אומר שזה בלתי אפשרי להחלים מכך. אכן, הרבה אנשים אמיצים נלחמו בהתמכרות שלהם וניצחו. להלן 8 סיפורים של אנשים אמיצים שבנקודה מסויימת איבדו את דרכם לסמים רק כדי להחלים מהם מאוחר יותר. הטרנספורמציה מדהימה.

#1

דג'ה האל שיתפה תמונות של הטרנספורמציה שלה בפייסבוק. אמא הזאת בת ה-26 וסטודנטית בגלנדייל, אריזונה היה משהו לחגוג: היא הייתה נקייה מסמים במשך 4 שנים! ,

source

"היום מסמל 4 שנים ללא היריון ומת'", דז'ה רשמה בפייסבוק. התמונה השמאלית צולמה ביום שהיא נעצרה על עבירות פליליות. זה הוביל לגזר דין של שנתיים בכלא, דבר שהוביל אותה להגמל מסמים. היא מכוונת להשלים תואר ראשון ולהפוך לסוהרת כדי לעזור לאחרים.

#2

לאליסה גאודינייר היו בעיות עם ההמכרות שלה עוד מגיל 10: היא מצאת את מחבוא האלכוהול של ההורים שלה. היא השתמשה בקנאביס, אקסטזי, מת' הירואין עוד שהייתה בת 14.

source

"המשפחה שלי לא ידעה יותר מי אני בכלל. אני אפילו לא ידעתי מי אני יותר," כתבה אליסה. הפעם הראשונה שלה בגמילה הסתיימה בנסיגה. בפעם השניה זה עבד והיא נקייה כבר 4 שנים עד כה. בת ה-20 עובדת כיום כגננת.

#3

אחותו של משתמש רדיט Wormguy666 מאפשר לו לשתף תמונות לפני ואחרי. היא מכורה לשעבר של מת' שרצתה לשתף את הטרנספורמציה שלה עם אחרים כדי שאנשים אחרים יוכלים לראות את "ההשפעות של מה מת' יכול לעשות לך ולקוות שזה מעורר השראה באחרים שנמצאים בתוך התמכרות או בתהליך הגמילה שלהם."

source

"לא הבנתי כמה רע נראיתי כאשר השתמשתי בסמים ורק לאחר שהפסקתי להשתמש הבנתי כמה רע נראיתי. אני. הגובה שלי הוא 152 ושקלתי 49 קילוגרים בתמונה הראשונה וכעת אני נמצאת במשקל בריא של 58 ק"ג וגאה בזה," היא כתבה.

#4

גרהאם מקלדו היה מכור לקוקאין במשך תקופה אבל אז הוא עבר לניו יורק והחל להשתמש בהרואין. ההתמכרות שלו גרמה לקרע בינו לבין האנשים שהוא אהב. גרהאם הפך להיות מאוד מבודד. עם זאת, הוא בילה ארבעה חודשים במעצר של ההיגה ועוד תקופה מסוימת בתוך תוכנית גמילה, דבר שהחזיר את הצלם הסקוטי חזרה למסלול.

source

כצלם, גרהאם תיעד את ההרס העצמי שלו בתמונות. מספר שנים לאחר שהפסיק עם הסמים הוא הפך את הסיפור שלו בתמונות לתוך תערוכה בגלריות לאומיות בסקוטלנד.

#5

הכינוי של ברוק באינסטגרם הוא bilderbackbrooke. היא משתמשת בחשבון שלה כדי להראות לעולם כיצד מכור לסמים יכול לחזור לדרך הישרה גם במידה והם צריכים לנסות הרבה כדי להגיע לשם. ברוק עברה 12 ניסיון להוציא מגופה את ההתמכרות להרואין ולמת'. היא הייתה נקייה 8 חודשים בזמן שהתמונה צולמה - הרצף הארוך ביותר שלה ללא שימוש בסמים.

source

#6

משתמש אימגור jermwithaj החליט להתנקות מסמים לפני שנה. עד לנקודה ההיא, הוא היה מכור להרואין ומת' במשך 9 שנים.

source

"היום החיים שלי שונים וכל מה שאני יכול לעשות הוא לקוות הוא לא חיים טובים יותר, מפני שאני לא מרגיש כמו שהרגשתי לפני כן... אלא משהו שונה", הוא כתב.

"ככה נראית עבודה קשה במשך 6 חודשים והתחייבות. אני סוף סוף יכול לדעת כיצד נראה אושר אמיתי. אני יכול לעזור לאחרים לספר את הסיפור שלך לשתף את הפיתרון שלי. אני עושה את זה, אני מסוגל להפוך את השליליות מהעבר לתוך חיוביות. אם אתם נאבקים, בבקשה תחפשו עזרה ותחפרו עמוק פנימה עם כל מה שיש לכם כדי למצוא את הרצון להשתנות. זה שווה את זה, אני מבטיח לכם."

#7

קורטני נאבקה בהתמכרות מאוד קשה להרואין והצליחה להגמל. האמא בת ה-24 פתחה את המאבק שלה בפוסט ברדיט בספטמבר שעבר.

source

"סוף סוף הגעתי לנקודה שבה חשבתי שהכל פשוט חלום רע. זה לקח הרבה עבודה קשה ומשמעת", היא אומרת, 826 נקייה באותו הזמן.

"התמונה מצד ימין היא אדם שונה לחלוטין. זה אדם שאוהב את עצמו. גידלתי את השיער, הפסקתי לגרד עד שהתחיל לדמם ואמנם אני לא רזה כפי שהייתי רוצה, אני בריאה! כמו כן, הבחורה חוגגת את יום השנה שלה לגמילה עם אנשים שראו איך היא הייתה בימים האפלים שלה ומנסה לעבוד על עצמה ולהשתפר."

#8

אנדי פטרסון התחילה להשתמש בסמים בגיל 16. היא הפכה להיות מכורה לאופיואידים בגיל 18 לאחר שרופא נתן לה מרשם לפרקוסט בגלל מצב חירום שהיה לה. בזמן שהסם גרם לה "להרגיש טוב", הוא גם גרם לה להיכנס לכלא והמשמורת על הבן שלה נלקחה ממנה. זה לקח לה ארבע שנים כי להתגבר על ההתמכרות שלה.

source

דיון

תמונות של "אדם-חתול" גרמו למשטרה להכחיש את קיומו סיפורים

אנשים פרסמו תמונות באינטרנט של משהו שנראה כמו שילוב של חתול קטן ותינוק אדם.

10 דברים לחיים שאתם לא יודעים עדיין סיפורים

יש לנו כמה טיפים ביתיים עבורכם! הם יעזרו לכם לחסוך זמן, להמנע מקניית מוצרים יקרים ולהפוך את הבית למקום שמריח הרבה יותר טוב. רוצים להיות חכמים יותר בעת ביצוע מטלות הבית?

אדם נתפס נוהג במהירות של 235 קמ"ש: השוטרים נדהמו לגלות מי היו הנוסעים הנוספים ברכב סיפורים

הוא נהג במכונית הולדן קומודור שחורה ונסע במהירות שהיא פי שתיים מהמהירות המותרת. המשטרה החליטה שמסוכן מידי לרדוף אחריו ותפסה אותו כשעה מאוחר יותר.

סיפור מחמם לב על גור שהוחזר לביתו לאחר שסיימון קאוול הציע פרס כספי סיפורים

מכתב לסנטה קלאוס הפך לנס עבור ילד אחד קטן!

הסיבה לכך שבעוד 30 שנים יגמר השוקולד בעולם סיפורים

האם אתם אוכלים שוקלדים, עוגות שוקולד או סוכריות שוקולד? ובכן, הנכדים שלנו אולי לא יכירו את הטעם מכיוון שהשוקולד עלול להעלם מן העולם בתוך 30 שנים.

זוג קנדי מאמץ חזרזירה שגודלת להיות חזירה במשקל של 300 ק"ג סיפורים

אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר אתם קונים חזירים אקזוטיים. כאשר הזוג הקנדי סטיב ג'נקינס ודרק וולטר אימצו את אסתר, הם חשבו שהם מקבלים חזרזירה קטנה במשקל של 3 ק"ג.

18 חיות מקסימות תקועות במצבים מצחיקים שיגרמו לכם לבכות סיפורים

איך הם הגיעו לשם? מה הייתה התכנית שלהם? כיצד הם מתכוונים לצאת משם?

8 מאפיינים פיזיים שגברים מוצאים אותם הכי מושכים אצל נשים סיפורים

תביטו ברשימת המאפיינים הפיזיים שגברים מכל רחבי העוחם מוצאים אותם כמושכים אצל נשים.

10 תסמינים שאסור להתעלם מהם סיפורים

התסמינים הללו הם אלו שצריך לשים לב אליהם יותר מהכל. להלן עשרה שאסור להתעלם מהם!

גולדן רטריבר פותח את מתנת חג המולד שלו סיפורים

תביטו כיצד כלב גולדן רטריבר בן ה-12 בשם קאש פותח את המתנה שלו לחג המולד.

לתת לכלב ללקק לכם את הפנים לא טוב לבריאותכם סיפורים

כולנו רוצים שאנשים יראו לנו חיבה. מכיוון שהכלב שלכם אינו יכול להגיב לציוצים שלכם, הוא יכול ללקק לך את הפנים. אולם, זה אולי לא הדבר הבריא ביותר.

גבר מכה את הבן של חברתו כי פתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי סיפורים

ווסלי מקלום בן ה-22 מאוקלהומה הכה את בנה בן החמש של חברתו ברידג'יט פיין עם חגורה מפני שפתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי.

20 דברים שצריך לדעת על החבר לפני שמתחתנים סיפורים

אז אם את רוצה להגן על עצמך מפני הבושה של הגירושים ונישואים שניים (או יותר), את בהחלט צריכה לשים לב עם איזה אדם את מתחתנת.

8 עובדות שלא ידעתם על בני מזל גדי סיפורים

להלן 8 עובדות שאולי לא ידעתם על בני מזל גדי. אבל הייתם רוצים לדעת!

קליפורניה מזהירה מפני סכנות הקרינה סיפורים

מחלקת הבריאות של קליפורניה מזהירה אנשים כי טלפונים סלולרים גורמים לחשיפה של קרינה וכמו כן סיכונים בריאותיים, במיוחד עבור ילדים.

סטודנטית בת 20 משאירה טמפון בתוכה במשך תשעה ימים וכמעט לא שורדת סיפורים

הטמפון גרם לתסמונת נדירה ורעילה. זהו זיהום חיידקי הנובע מחיידקים לא מזיקים הנמצאים על פני העור, אף או הפה.

10 דרכים שבהן הציפיות המשפחתיות לא תואמות את המציאות סיפורים

יש לנו כאן אוסף של תמונות שמסכמות כמה חיי המשפחה שלכם שונים ממה שדמיינתם שיהיו.

מה הורוסקופ 2018 צופן לכם? סיפורים

זה הזמן לקצת אסטרולוגיה!

15 טיפים לקניית מצרכים עבור הקונה החסכן סיפורים

פשוט תעקבו אחרי הטיפים החסכוניים הללו ותחסכו כסף בעת קניית המצרכים שלכם!

סטודנטית מסיימת בחינה בתוך חדר הלידה סיפורים

זהו למעשה סיפור שהוא ההפך מהברזה מבחינות והגשת עבודות, נזריה תומאס ממיזורי סיימה בחינה בבית החולים בזמן המתנה ללידה של בנה.

בדקו אם יש לכם "סלפיטיס" סיפורים

זה הזמן לבדוק אם אין לכם את המחלה המדבקת בשם "סלפיטיס"!

לנערה בת 17 בהריון ניתנו שלושה חודשים לחיות בגלל גידול נדיר במוחה סיפורים

הצרות של דנה החלו בסוף נובמבר, היא החלה לחוות קשיים בדיבור. "שמתי לב שלקח לי קצת זמן לבלוע ואז ללכת הפך להיות קשה יותר ואז אפילו נהיה קשה לדבר."

אמא נותנת לילדים שלה לשתות אלכוהול מגיל 13 סיפורים

בריטון שונה סיברי בת ה-47 טוענת כי העובדה שהיא נותנת לילדים שלה בני ה-13 לשתות זה מלמד אותם להיות אחראים באותו באופן שזה עוזר להם ללמוד נהיגה.

15 חתולים וכלבים שהורסים את חג המולד סיפורים

חיות המחמד שלכם נמצאות כאן כדי להרוס את חג המולד שלכם!