ילדה בת 7 מצולקת לכל החיים מכוויות כימיות כתוצאה מקעקוע חינה

מדיסון גוליבר, 7, הייתה בחופשה המצרים כאשר היא עשתה קעקוע חינה שחור על גבי כף היד שלה. אולם, ברגע שהיא חזרה הביתה, היא התחילה להתלונן שזה מגרד לה. העיצוב התפרץ במהרה לתוך שלפוחיות מכאיבות. יחידה מיוחדת לכוויות נאלצה לחתוך אותן והשאירה את מדיסון מצולקת לכל החיים. הקעקוע בוצע על ידי סלון יופי בתוך מלון בהורגהדה.

"יכולה להיות שהיא תהיה מצולקת לכל החיים בגלל קעקוע החינה הזה," אמר מרטין, 50, אביה של מדיסון. "הקעקוע בוצע בסלון היופי של המלון והם טענו שלא החינה אשמה, אלא העור של הבת שלי. יש לה שלפוחיות מהאצבע ועד למרפק והיא נמצאת בכאבים עזים."

source

Para-phenylenediamine או PPD הוא כימיקל הנוסף לקעקוע החינה כדי להפוך אותו לכהה יותר ועמיד ליותר זמן, הוא לא חוקי. הא בדרך כלל מוסף לצבע השיער או מוצרים פשוטים במינונים קטנים. אולם, PPD בקעקוע חינה הוא בעיה בריאותית: האלרגיה מהכימיקל יכולה לגרום לרגישות יתר אלימה אצל ילדים.

source

"אני חושב שבאופן חלקי זאת אשמתי מפני שלא ידעתי על כך, אבל גם אשמת סלון היופי בגלל שהוא משתמש בכימיקלים מסוכנים על ילדים," אמר מרטין. "אנחנו רוצים להפיץ את המסר על הנושא הזה לאנשים נוספים."

source

בשבוע השני של החופשה המשפחתית, האמא, סלביה, 43, פונתה לבית החולים בעקבות זיהום בכיס המרה. מדיסון ואחיה בן ה-9 סבסטיאן בילו יומיים לצד מיטתה עד שהחלימה. מרטין נתן להם לעשות קעקועי חינה על המסירות שלהם.

source

"אנחנו לא רוצים פיצויים, הדבר החשוב הוא הטיפול במדיסון והפחתת הצלקות מפני שאנחנו לא רוצים שתגדל עם צלקת למשך שארית ימי חייה," אמר מרטין. בשם הבעלים של מרכז היופי אנחנו מתנצלים על מה שקרה לבתך," כתב הייק מוסרי, איש יחסי הציבור של המקום במכתב למשפחה.

source

"אנחנו לא רוצים שאף אחד יסבול מתגובות נוראיות כאלו בעתיד. לכן המנהל הכללי שלנו מר מקס שוקרי דיבר עם הבעלים של מרכז היופי על מנת להפסיק ולהציע קעקועי חינה. אנחנו יודעם, זה לא יעזור לבתכם אבל אנחנו מאחלים לה שתבריא בקרוב."

source

דיון

חידונים נוספים