7 תחביבים יומיים שיכולים להיות מזיקים לבריאותכם

האינטרנט הוא באמת מקום נהדר למצוא בו דברים ולא רק פורנו. הוא מאוד שימושי בהפצת מידע ומודעות של דברים שונים. ניתן לדעת הרבה דברים הקשורים למדע, לראות תמונות של חתולים, ללמוד על ההיסטוריה, להכיר תרבויות אחרות בצורה טובה יותר וכך הלאה.

אבל רוב הידע על האינטרנט מספר לנו כמה הכל לא טוב עבורנו ויכול להרוג אותנו. אנחנו לא שונים: אספנו רשימה של דברים יום יומיים שיכולים להזיק לכם. תקראו ותפחדו!

1

צחצוח שיניים מיד לאחר האוכל

source מזונות ובמיוחד בעלי כמות גבוהה של חומצה יכולים להשפיע על האמייל והשכבות שמתחתיו. לכן צחצוח השיניים יכול לדחוף את האמייל אמוק יותר וקרוב יותר לדנטין. זה יכול להוביל לרגישות ונזק בשיניים. הכי טוב לצחצח את השיניים כ 30 דקות או אף שעה לאחר הארוחה.

2

עצירה של התעטשות

source כאשר אתם מחזיקים פנימה ולא מתעטשים בכך שאתם סוגרים את ופה וסותמים את האף - הלחץ התוך גולגלגתי גדל באופן משמעותי. זה מפריע לזרימת הדם למוח וכמו כן דוחס את כלי הדם ורקמות העצבים, דבר המוביל לכאבי ראש, נזק לכלי הדם ואף בעיות שמיעה! זה הרבה יותר בטוח פשוט להתעטש!

3

לבישה של ג'ינס צמודים

source מסתבר כי ג'ינס צמודים מפעילים לחץ מתמיד על העור ועל העצבים, דבר המוביל להרגשת אי נוחות. זה יכול להוביל לבעיות במערכת העצבים וזרימת אוויר מופחתת לרגליים שלכם יכולה לגרום לגירודים, עקצוצים וחוסר תחושה.

4

שימוש בבושם

source בושם בדרך כלל משתמשים בחומרים סינתטיים מפני שהם יכולים להפיק ריחות חזקים יותר בעוד הם זולים יותר מהשמנים הטבעיים. הפתעה! חומרים אלו יכולים לגרום לסחרחורות, בחילות ועייפות בזמן שהם מגרים את העיניים, הגרון והעור.

5

אחסון אוכל בקופסאות מפלסטיק

כדי לשמר את הגמישות, הרבה קופסאות פלסטיק מכילים חומרים כמו פתלים וביספנול אם האוכל מאוחסן בקופסאות שכאלה במשך זמן רב, החומרים יכולים לחלחל לתוך האוכל וזה יגרום לכך שהאוכל שתאכלו ישפיע על המערכת האנדוקרינית שלכם. הכי טוב להשתמש בקופסאות העשויות מזכוכית, נירוסטה או קרמיקה.

6

שימוש בסבון אנטיבקטריאלי לעיתים קרובות מידי

source שימוש בסבון אנטיבקטריאלי לעיתים קרובות יחטא את הידיים ויהרוג חיידקים אשר מועילים ומגינים עלינו. זה יוצר את התנאים לכניסה של חיידקים מזיקים לתוך גופנו. השתמשו בסבון אנטיבקטריאלי לחתכים, שריטות ושפשופים, סבון רגיל הוא גם מספיק טוב.

7

שתייה של מיץ סחוט טרי

source מיץ סחוט וטרי הוא טוב עבורכם רק בכמויות קטנות. מיצים יכולים לגרום לנזק רציני לגוף אם יש לכם מחלה מסוימת. הם גם מאוד אלרגיים. לכן אתם צריכים להיות זהירים כאשר אתם נותנים מיץ לילדים.

מתוייגים: usefull, tips&tricks, health, habits, harm, fitness,

דיון

חידונים נוספים