6 מזונות מועילים לניקוי רעלים מהגוף

מדענים אומרים כי 90% ממה שאנחנו אוכלים מידי לא בריא וגורם לסרטן (שאר הדברים שיכולים לגרום לסרטן: כמעט הכל). בעידן שאנחנו חיים בו קשה לאכול בריא. צריכים להתמודד עם הפנים המשתנות של מדע המזון - שומנים כעת טובים וסוכר הוא רעל עכברים ובקושי יש לנו זמן לעצמנו!

למרבה המזל, אם אתם מעוניינים לשמור על הגוף נקי מכל המזון הלא בריא שאתם מכניסים לגוף מידי יום, אתם יכולים לשאוף לאכול מזונות המנקים את הגוף ואת הרעלים שבו. קראו עכשיו מה צריך לאכול.

1

מרק עצמות

source כאשר אתם מחפשים אחר מרק עצמות טעים, וודאו כי הוא מכיל חומצה, ירקות טריים. עשבי תיבול ומגוון של חלקי בע"ח. יש להרתיח אותו במשך מספר ימים כדי לשחרר את כל החומרים המזינים. מרק עצמות מספק מרכיבים אנטי דלקתיים, קולגן, ויטמינים ומינרלים, אלקטרוליטים ואף נוגדי חמצון הנותנים למערכת העיכול שלכם את מה שהיא זקוקה לו!

2

ירוקים מרירים

source שן הארי, סלק עלים, כרוב עלים יכולים לשפר את בריאות הכבד, להלחם בעייפות, לעזור עם הסוכרת ולטפל בבעיות בכליות ובאבן המרה. יש להם אפילו השפעות נגד הזדקנות ומוכיחים שנית שמה שלא טעים הוא בריא! וזה לא מסתיים כאן: ירוקים מרירים מחזקים את המערכת החיסונית, עוזרים בירידה במשקל, משחזרים איזון הורמונלי ומסייעים בהמנעות מסוגי סרטן שונים.

3

זרעי צ'יאה

source אתם זקוקים לסיבים כדי להסדיר את מערכת העיכול והכולסטרול שלכם וכדי להרגיש מלאים למשך זמן ארוך יותר. זרעי צ'יאה הם הסיבים של הטבע מכיוון שכפית אחת שלהם מכילה כחמישה-שישה גרמים של סיבים.

4

סלק

source סלק מלא באשלגן והוא הכי פחות סקסי מכל החומרים המזינים וכמו כן המנגן והחומצה הפולית. הם מסייעים לשיפור זרימת הדם בגוף, משפרים את המערכת החיסונית ומאזנים את הרגשות.

5

שמר

source השמר הוא שורש עם טעם מתוק שמזכיר שוש קירח. אם טובלים אותו בשמן יש לו יתרונות שונים והבולט מביניהם הוא כמות הויטמין סי המצויה בו.

6

אוכמניות

source אסאי וגוג'י ברי הם נהדרים מפני היכולות האנטי-דלקתיות שהנוגדי חמצון שלהם. זו גם הדרך המתוקה ביותר להתנקות מרעלים והם יכולים לשמש חלק מארוחות בריאות שאנחנו אוכלים.

מתוייגים: beauty, health, food, cooking, fitness, detoxication,

דיון

חידונים נוספים