10 תסמינים שאסור להתעלם מהם

אנחנו בדרך כלל יודעים כאשר אנחנו חולים. אנחנו מרגישים רע. בכל אופן, העור שלנו מתחיל לשנות צבע ואולי מופיעים גם סימנים. גם יש לנו עלייה בטמפרטורת הגוף וכל מיני דברים מגעילים יוצאים ממקומות שהם לא אמורים לצאת מהם. וכמובן, קיימים סוגים שונים של כאבים! ככה אנחנו יודעים שאנחנו חולים.

אולם, חלק מהתסמינים הם יותר ערמומיים. הם אולי קטנים מידי מכדי לשים לב אליהם או קל להתעלם מהם. אבל התסמינים האלה הם כנראה אלו שאתם צריכים לשים לב אליהם יותר מהכל. להלן עשרה תסמינים שאסור לכם להתעלם מהם.

1

ירידה מסתורית במשקל

לרדת במשקל זה קשה, אבל כשאתם מתחילים להוריד קילוגרמים ללא סיבה, אתם צריכים להתחיל לדאוג. אם אתם יורדים חמישה אחוזים ממשקל גופכם בתוך חצי שנה ללא כל דיאטה או אימונים, אתם צריכים ללכת להבדק. זה מדאיג במיוחד אם אתם מרגישים יותר עייפים וחלשים מהרגיל. ירידה במשקל עלולה להראות שיש לכם בעיות בבטן, קושי בספיגת חומרים מזינים, פעילות יתר של בלוטת התריס, סוכרת שלא אובחנה, דיכאון או אפילו סרטן.

source

2

עיבוי וגושים

אתם אולי יודעים שגוש בשד או בשק האשכים הם סיבה ללכת לראות רופא, אסור להתעלם גם מגושים במקומות אחרים. הם אולי לא סרטניים, אבל אתם אולי תצטרכו ביופסיה כדי לגלות מה הבעיה. גוש רך יכול להיות תוצאה של בקע וזה גם משהו שיש לטפל בו. ניתן להרגיש סמיכות של העור כאשר מעבירים עליו את האצבע וחשים ברקמות מתחת שהתעבו או התקשו.

source

3

כאבים בחזה

כאבים בחזה יכולים להיות כתוצאה מהתקף לב, גושים בריאות או אפילו דברים רגילים כמו התכווצות שרירים קטנה בצלעות או דלקת סחוס בצלעות. זה יכול להגרם גם על ידי צרבת - "שריפה בחזה", כאשר ב 20% מהמקרים טועים וחושבים שמדובר בהתקף לב. אפילו לרופאים קשה לאבחן את זה! עם זאת, אין להתעלם מכאבים או לחץ בחזה, במיוחד כאשר יש תחושה לא נוחה של גירוד או לחץ.

source

4

שינויי הרגלים במעי

סרטן המעי הורג כיום יותר אנשים צעירים מאשר בעבר, לכן שימו לב לשינויים במעי ולמספר הפעמים שאתם הולכים לשירותים או מצבים של עצירות ושלשולים. גשו לרופא אם זה ממשיך מעבר לשבוע או שבועיים ובמיוחד אם יש דם בקקי.

source

5

דם לא צפוי מחלקים בגוף

למראה המזל, הדם יבהיל אתכם מספיק כדי לגרום לכם ללכת ולראות רופא. ככה יראו תסמינים של דם לא צפוי: שיעול עם דם – סרטן או קריש דם בריאה קיא עם כתמים שחורים או אדמימות – דימום בקיבה קקי שחור ומסריח – דימום במעיים דימום בין תקופות המחזור או לאחר סקס – דימום ברחם בגלל גידול או סרטן דימום לאחר הפסקת הווסת או לאחר שהמחזור נפסק – סרטן הרחם דימום בתוך הנוזלים – דלקת ברקמות או סרטן

source

6

קשיים בבליעה / שובע ללא אוכל

הגורמים לקשיים בבליעה הם כאב גרון ודלקת שקדים. אולם, יכולות להיות בעיות עמוקות יותר בתוך הגרון. יכול להיות שיש לכם קושי לבלוע בגלל הגיל. מכיוון שזה מובילים לכך שאנשים לא לוקחים תקופות לעיתים קרובות כפי שנאמר להם, תבקשו מהרופא שלכם לתת לכם נוזלים ולא כדורים. בעיות ניורולוגיות יכולות להיות גם הבעיה. עם זאת, אם אתם מרגישים שבעים מבלי לאכול ויש לכם הרגשה של אוכל שתקוע לכם בגרון אז אתם צריכים לראות בגלל בעיות בושט או סרטן.

source

7

שיעול מתמשך או קוצר נשימה

אם השיעול שלכם לא עובר בתוך שלוש שבועות או שאתם חווים קוצר נשימה, תראו רופא מומחה. תסמין אחד הוא גירוי של דרכי כניסת האוויר, דבר המראה שהריאות שלכם אינן עובדות כפי שהן אמורות.

source

8

כאב שממשיך לחזור

אם אתם שמים לב לכאב שממשיך לחזור או מופיע לעיתים יותר תדירות והוא מתמשך, תראו רופא ובמיוחד אם קיימת גם ירידה במשקל, עייפות או שינויים בתנועת המעיים.

source

9

ליקויים בשינויי העור, סקביאס שלא מתרפא, פצעים וכיבים

שינוי בעור יכול להיות תסמין לסרטן העור ולכן יש לבצע ביופסיה. אותו הדבר בנוגע לפצעים וכיבים שלא מחלימים.

source

10

קול צרוד/כאב גרון

שוב, קול צרוד או כאב גרון הנמשך יותר משלוש שבועות, גשו לראות רופא. יכול להיות שיש לכם זיהום חיידקי, אי סדרים במערכת החיסונית, בעיות בשרירים או בעצבים או סרטן.

source

מתוייגים: health, dangerous, cancer, pain, signs, help, sick, healthcare,

דיון

6 סימנים מדאיגים של נזק לכבד שצריכים להפחיד אתכם סיפורים

להלן מספר תסמינים שיופיעו אם יש לכם בעיות בכבד. תראו רופא אם יש לכם אותם!

אדם נתפס נוהג במהירות של 235 קמ"ש: השוטרים נדהמו לגלות מי היו הנוסעים הנוספים ברכב סיפורים

הוא נהג במכונית הולדן קומודור שחורה ונסע במהירות שהיא פי שתיים מהמהירות המותרת. המשטרה החליטה שמסוכן מידי לרדוף אחריו ותפסה אותו כשעה מאוחר יותר.

סיפור מחמם לב על גור שהוחזר לביתו לאחר שסיימון קאוול הציע פרס כספי סיפורים

מכתב לסנטה קלאוס הפך לנס עבור ילד אחד קטן!

הסיבה לכך שבעוד 30 שנים יגמר השוקולד בעולם סיפורים

האם אתם אוכלים שוקלדים, עוגות שוקולד או סוכריות שוקולד? ובכן, הנכדים שלנו אולי לא יכירו את הטעם מכיוון שהשוקולד עלול להעלם מן העולם בתוך 30 שנים.

זוג קנדי מאמץ חזרזירה שגודלת להיות חזירה במשקל של 300 ק"ג סיפורים

אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר אתם קונים חזירים אקזוטיים. כאשר הזוג הקנדי סטיב ג'נקינס ודרק וולטר אימצו את אסתר, הם חשבו שהם מקבלים חזרזירה קטנה במשקל של 3 ק"ג.

8 מאפיינים פיזיים שגברים מוצאים אותם הכי מושכים אצל נשים סיפורים

תביטו ברשימת המאפיינים הפיזיים שגברים מכל רחבי העוחם מוצאים אותם כמושכים אצל נשים.

גולדן רטריבר פותח את מתנת חג המולד שלו סיפורים

תביטו כיצד כלב גולדן רטריבר בן ה-12 בשם קאש פותח את המתנה שלו לחג המולד.

לתת לכלב ללקק לכם את הפנים לא טוב לבריאותכם סיפורים

כולנו רוצים שאנשים יראו לנו חיבה. מכיוון שהכלב שלכם אינו יכול להגיב לציוצים שלכם, הוא יכול ללקק לך את הפנים. אולם, זה אולי לא הדבר הבריא ביותר.

גבר מכה את הבן של חברתו כי פתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי סיפורים

ווסלי מקלום בן ה-22 מאוקלהומה הכה את בנה בן החמש של חברתו ברידג'יט פיין עם חגורה מפני שפתח את מתנות חג המולד מוקדם מידי.

20 דברים שצריך לדעת על החבר לפני שמתחתנים סיפורים

אז אם את רוצה להגן על עצמך מפני הבושה של הגירושים ונישואים שניים (או יותר), את בהחלט צריכה לשים לב עם איזה אדם את מתחתנת.

8 עובדות שלא ידעתם על בני מזל גדי סיפורים

להלן 8 עובדות שאולי לא ידעתם על בני מזל גדי. אבל הייתם רוצים לדעת!

קליפורניה מזהירה מפני סכנות הקרינה סיפורים

מחלקת הבריאות של קליפורניה מזהירה אנשים כי טלפונים סלולרים גורמים לחשיפה של קרינה וכמו כן סיכונים בריאותיים, במיוחד עבור ילדים.

סטודנטית בת 20 משאירה טמפון בתוכה במשך תשעה ימים וכמעט לא שורדת סיפורים

הטמפון גרם לתסמונת נדירה ורעילה. זהו זיהום חיידקי הנובע מחיידקים לא מזיקים הנמצאים על פני העור, אף או הפה.

10 דרכים שבהן הציפיות המשפחתיות לא תואמות את המציאות סיפורים

יש לנו כאן אוסף של תמונות שמסכמות כמה חיי המשפחה שלכם שונים ממה שדמיינתם שיהיו.

לנערה בת 17 בהריון ניתנו שלושה חודשים לחיות בגלל גידול נדיר במוחה סיפורים

הצרות של דנה החלו בסוף נובמבר, היא החלה לחוות קשיים בדיבור. "שמתי לב שלקח לי קצת זמן לבלוע ואז ללכת הפך להיות קשה יותר ואז אפילו נהיה קשה לדבר."

סטודנטית מסיימת בחינה בתוך חדר הלידה סיפורים

זהו למעשה סיפור שהוא ההפך מהברזה מבחינות והגשת עבודות, נזריה תומאס ממיזורי סיימה בחינה בבית החולים בזמן המתנה ללידה של בנה.

15 חתולים וכלבים שהורסים את חג המולד סיפורים

חיות המחמד שלכם נמצאות כאן כדי להרוס את חג המולד שלכם!

אמא נותנת לילדים שלה לשתות אלכוהול מגיל 13 סיפורים

בריטון שונה סיברי בת ה-47 טוענת כי העובדה שהיא נותנת לילדים שלה בני ה-13 לשתות זה מלמד אותם להיות אחראים באותו באופן שזה עוזר להם ללמוד נהיגה.

10 רעיונות מטורפים לגבות משנת 2017 סיפורים

את לא יכולה לעשות משהו מוזר מידי עם הריסים, אבל הגבות גדולות מספיק כדי לגרום למספר בנות להשתגע לחלוטין. תראי את הרעיונות המשוגעים האלה!

איזה מזון מהיר אתם לא צריכים לאכול על פי עובדי תעשית המזון המהיר? סיפורים

עובדי תעשיית המזון המהיר דיברו על סוגי המזון המהיר שאסור לכם להזמין!

גזעי כלבים המתאימים לסימן המזל שלכם סיפורים

אם אתם מתאימים לאנשים על פי סימן המזל שלכם אז בהחלט ניתן להתאים גם כלבים לאנשים! הכלב עדיין יאהב אתכם ללא קשר לסימן המזל שנולדתם בו.

מה הורוסקופ 2018 צופן לכם? סיפורים

זה הזמן לקצת אסטרולוגיה!

בדקו אם יש לכם "סלפיטיס" סיפורים

זה הזמן לבדוק אם אין לכם את המחלה המדבקת בשם "סלפיטיס"!